Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Takaritottam es tul...

S. O. S. Takaritottam es tul kozel hagytam a jarokahoz az asvanyvizes palackot? A kislanyom pedig (1eves) leragott rola egy kis darab papirt (nejlon), ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Probaltad kiszedni a szajabol de mar lenyelte,adtam neki egy kis teat ,probaltam hanytatni de semmi.Vigyem dokihoz vagy majd kik@kilja?
2011. dec. 6. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kikakilja.
2011. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom is megevett pár hülyeséget már, hiába figyelek. Szerintem nincs olyan gyerek, aki legalább egyszer ne enne valami emészthetetlent. Ki fogja kakilni, mert ez csak egy kis darabka valami volt, nem is volt éles és veszélyes.
2011. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi.Megnyugodtam.
2011. dec. 6. 11:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Evett mar cernat is,levelet is.De most kicsit aggodtam hiszen "muanyag".Megegyszer koszi a gyors valaszokat.
2011. dec. 6. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém már virágfölddel is jóllakott, és "imádja" a papírt. Sokszor már nem is tudom, honnan szerzi, csak látom rajta az árulkodó nyomokat.
2011. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne hánytasd, majd kijön belőle alul ez nem emészthető. Az enyémnek hajszál is lógott ki a seggéből, megesznek mindent...
2011. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!