Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam a saját fülét pucolta...

Kisfiam a saját fülét pucolta és szerintem bentmaradt egy darab vatta a fülpiszkálóról?! Nem tudom kivenni, nagyon mélyen van, csak arra lettem figyelmes, hogy ordít. Valószínűleg megszúrta magát.

Figyelt kérdés
Rohanjak rögtön orvoshoz?? Ne kérdezzétek hogy történt, 14 hónapos és nagyon eleven gyerek., Felmászott érte a pelenkázóra. :(
2011. okt. 18. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nem lesz semmi gond, ne aggódj, de én a helyedbe mennék az ügyeletre egyből ott majd kiszedik valahogy, ne kísérletezz házilag!

2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el sürgősségire, mert ebből baj is lehet.
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 perc alatt megvigasztalódott, remélem nem szúrta túl mélyre ezt a piszkálót. Nagyon aggódom.
2011. okt. 18. 21:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs kocsim és másfél órányira van az ügyelet. Reggel elmegyek, az még elég?
2011. okt. 18. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg ha holnap mesz, nekem gyerekkoromban majd egy evig volt egy darab vatta a fulemben. Apukamtol lattam hogy gyufaszalra tekeri a vattat es ugy pucolja a fulet, hat en is megprobaltam. Egy ev utan elkezdett fajni a fejem, csak ennyire emlekszem, vagy 25 eve volt mar. Kiszedtek siman, meg arra is emlekszem hogy nem fajt. Ha nem szurta meg magat, akkor eleg ha holnap mesz megnezetni.
2011. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hivd fol az ugyeletet es kerdezd meg, raer-e reggelig.
2011. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a férjemnek szokott néha "bentmaradni" a vatta a fültisztítóról, szemölcsökcsipesszel óvatosan ki szoktam neki szedni tudni. Bár a picik fülén a lyuk nagyon pici, nem biztos, h befér a csipesz. Reggel elvinném én is, kukkantsanak bele. Jobbulást!
2011. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először a gyermekorvoshoz vinném, és ha ő nem szedi ki, akkor beutal a fül-orr-gégészetre. Nem rohannék máris az ügyeletre, de másnap mindenképpen meg kellene oldani, ne haladjon beljebb.
2011. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, reggel elvittem Őt a fülészetre, ott 5 mp alatt kivették a vattát :) Nem fájt Neki és a doktornő sem akadt ki, ezer ilyet (és hasonlót) lát hetente :)
2011. okt. 20. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott! És külön köszi, hogy vissza jeleztél, olyan sokan elmulasztják ezt! Jó egészséget nektek!:) 08.08-as voltam.
2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!