Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kellemetlenül érzi...

Más is kellemetlenül érzi magát, mikor a babája az utcán sír?

Figyelt kérdés
Most voltunk sétálni, amiből a babám kb. negyed órát végigüvöltött. (az a típus, aki, ha túlfárad, nem tud aludni, hanem ordít) Az utcán az emberek úgy néztek rám... és nem csak odapillantottak, hanem bámúltak. Ezt úgy utálom. Egy gyerek szokott sírni, nem....?
2009. máj. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és mindig megpróbálok tenni ellene, de ha nem sikerül akkor ennyi.
2009. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
eleinte kellemetlen volt, de én úgy vettem észre, hogy senkit sem érdekel, úgyhogy engem sem az fog érdekelni, hogy ők mit gondolnak. persze ettől függetlenül utálom, ha sír, de nem miattuk. :)
2009. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok...főleg jó,mikor megkérdezik: Hát miért sír ez a szegény kisfiú? Ő a harmadik babám, mindegyik sírt néha az utcán, és szerintem természetes is, hiszen gondolom, mindenkivel előfordul, de néha alig várom, hogy hazaérjünk, és ne kérdezgessen és bámuljon senki:-)
2009. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam is ez van. Bár akkor megyünk sétálni, mikor eljön az alvásidö, s mégis míg el nem alszik, üvölt a kocsiban. Elég kellemetlen, ilyenkor szerintem is mindenki bámul, s én meg igazán rossz anyának képzelem magam. Pedig, ha meggondoljuk, minden babának saját magának kell elaludni. A tologatással, ringatással, cumival csak segítünk, de nem alhatunk helyettük.
2009. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párom nagymamája is furcsán néz, ha a lányom sír. pedig neki is van két gyereke. Mindig kérdezi is, hogy miért sír, mit csináltam/nem csináltam vele. Én meg mondom, neki, hogy baba, így tud kommunikálni. Az utcán is néznek, de nem érdekel. A múltkor a boltban is megállt a levegő, mert sírni kezdett. :) Nem foglalkozom vele.
2009. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első babával éreztem igy.Hálistennek nem volt gyakori. Mikor hallottam a más babáját is orditani,de az mindig,azota nem zavar engem sem.A dokinál is mondtam ne sirj! A doki,hadjam már sirni hisz baba nem? A fiam volt ilyen minél fáradtabb volt annál nehezebben aludt el.
2009. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekemnél nagyon idegesített, ezért ha lehetett akkor otthon hagytam(mindig volt aki vigyázzon rá).

A kicsi 1 éves, már őt nem tudom itthon hagyni mert elköltöztünk anyósoméktól, így hát viszem minden hová.

Úgy vagyok vele, ha sír a postán, vagy a boltban, ha idegesít valakit akkor előre engedhet. De annyira nem zavar szerintem senkit mert mindig kiváratják a sorunkat.

Itt látszik milyen b..kók az emberek.

2009. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos a fiam. Mostanában mikor sétálni megyünk mindig ordít elalvás elött talán mert nem tud álomba merűlni úgy mint régebben. Az első alkalomnál kicsit zavart,de aztán már nem foglalkozom vele inkábba azzal törődom hogy megnyugtassam és elaltassam. Beszélek hozzá hangosan stb. Jöttek már velem szembe is olyan anyukák akiknek szintén keservesen sírt a babája és ők is mondták neki hogy:ne sírj kicsim mindjárt hazaérünk meg stb.

Szóbal csak a babával törődj.Fogod te majd még másért kellemetlenűl érezni magad :)

PL: egy kb 2 éves kislány levette a polcról az óvszert és mondta az apukájának hogy lufi vegyük meg.....az egész sor nevetett.....szóval talán ez kicsit kellemetlenebb de én ezen is inkább nevetni fogok :D

2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én is hasonló problémával küszködök, a minap a boltba akartam bemenni kenyeret venni, de elkezdett üvölteni a kicsi, így nem mentem be. Gondoltam várok, megtettünk egy nagy kört, de végig üvöltött. A vége az lett, hogy haza siettem vele, és amikor hazaért a férjem, akkor mentem el bevásárolni... Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. :)
2009. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!