Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jöhetne rendbe a babám...

Mitől jöhetne rendbe a babám bőre?

Figyelt kérdés

A homloka és a kis feje nagyon száraz. Voltunk 2 bőrgyógyásznál is, azt mondták valami kis gombásodás. Persze szteroidos (locoid) krémet kaptunk rá, haszáljuk

1-2 hétig. Elmúlt, majd visszajött ismét. Az arcán bal oldalon is van egy nagy piros folt, hol jobban begyulladva, hol kevésbé. Arra is vettem drága krémeket ( atópiás dermatitiszre :atopiclair, linola ) de nem múlik el. Már annyira sajnálom szegénykémet, mert biztosan nagyon viszket is neki. Menjek el egy újabb bőrgyógyászhoz?(Allergia elleni cseppeket is szed.)


2009. máj. 15. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
idő idő idő. mást nem nagyon tudsz tenni. lányomnak is ez van fél éve. kinövi és szépen elmúlik neki.
2009. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnállak titeket.

A helyedben elmennék még egy véleményt kikérni, de ezzel együtt persze próbálj minél kevesebb kemikáliát (olajok, fürdetők, krémek) használni.

Fürdető nélkül fürdettem mindkét gyermekem a mászós korszakig, addig úgysem koszolódnak és soha semmi baj nem volt a bőrükkel.

2009. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem irónak: sima vizben egy atopiás bőrű babát ha megfürdeted, ugy szétszárad a bőre, hogy szétkaparja magát. Amiket felsorolt a kédező, a legujabb krémek, esetleg még az exxema repairt tudom mondani , jó kré

, steroid mentes, ezért több idő kell, hogy hasson! Nagyon figyelni kell az étrendjére is, tojás, tehéntej, tejpor, tejszin, citrusféléket nem ehet!

2009. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!