Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telik, míg a...

Mennyi időbe telik, míg a vékonybélbolyhok rendbe jönnek egy rotavírusos fertőzés után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármennyi idő is, de Protexin szedésével sokkal hamarabb az tuti.
2011. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lányom most 3 éves és kb. 1 éve volt a virus és azóta puffad a hasa és alig eszik. Egy védőnő ismerősöm szerint 1-2 évbe is beletelik a teljes gyógyulás. Semmilyen gyógyszert nem kapott akkor és kb. 5 napig tartott.
2011. júl. 15. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 5 hónaposan lett szalmonellája (ő sem kapott gyógyszert). Hogy hogy az nem világos. Neki is puffad a hasa. Néha még most is, pedig már 4 éves. 1 évvel azután elvontak 1 évre a fruktóztól emiatt, de én nem láttam nagy javulást. Most minden antibiotikumhoz adunk neki Protexin Restort. Ez úgy néz ki egész jól hat nála. De néha (ritkán)még most is kis etióphasa van. No koránt sem akkora, mint 1-2 évesen. Szépen kezd lapulni.
2011. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hosszú idő!

Doki mit mond?

Más oka is lehet a puffadásnak, nemcsak a fertőzés.

2011. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogy menjünk gasztoenterológushoz.
2011. júl. 15. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!