Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 4 hónapos lányomnak...

Mit vegyek 4 hónapos lányomnak karácsonyra? Érdemes még játszó szőnyeget? Vagy babatornázó? Más ötlet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlani tudom neked, babatestápoló vagy krém!

Szerintem a ruha se rossz dolog (gyorsan nőnek a picik, így lehet 1-2 mérettel nagyobbat venni)!!! :)

Vagy kismacit, plüss állatkát!


Boldog karácsonyt! Kellemes ünnepeket és sok boldogságot! ;)

2011. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Viszont kívánom!
2011. dec. 6. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeget fiam 5 hósan már nem használta, mert kúszni kezdett, és nem maradt meg rajta. De van, amelyik gyereket még akkor is érdekli. Én már nem vennék.

Rágókára hamarosan szükségetek lehet, ha még nincs. :)

De szerintem bármi, ami zenél, villog, csattog, zörög, de rendes csomagolópapírba tedd majd, mert az lesz ám az igazi ajándék. :D

2011. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 23.-án lesz négy hós és mi biztos játszószőnyeget veszünk neki. Te milyet gondoltál neki?
2011. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 6. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hós a pici fiam, karácsonykor már majdnem 5 hós lesz. Nekünk ilyen van:

[link]

A játszószőnyeggel még csak most barátkozik meg,szerintem még nem késő megvenni, hiszen még csak most kezdi érdekelni igazán. Mivel neki már van játszószőnyege, mi bébizongorát, interaktiv macit veszünk neki. Ruhát kap a nagyiéktól, bébikompot, járássegitőt(bár még korai) kap a keresztszüleitől.

2011. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 4 hónaposan feküdt utoljára játszószőnyegen,utána nem érdekelte,én ilyet vennék a helyedben,babatornáztató,járássegítő egyben,corában láttam ilyet,most hétvégén.

[link]

2011. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

esetleg pihenőszék?

jól jön majd fél évtől a hozzátáplálásnál.

2011. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!