Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak nem akar kinőni...

Kislányomnak nem akar kinőni egy foga sem?!

Figyelt kérdés
Amelyik babának későn jött ki a foga, az hány hónapos volt akkor?
2011. dec. 7. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? enyém 9,5, és még egy foga sincs. Úgy tudom, 15 hónapig is ráér. Ja, és kislány szintén
2011. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

9,5 ő is.

Még a zsemle odaadásánál is annyira félek nehogy megfulladjon. És csak nagyon pépeset fogad el.

A te babád?

2011. dec. 7. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 11 hónaposan lett foga :o)
2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

"A korai fogzásnál gyakoribb jelenség a késői fogzás, amely többnyire általános betegségek, például az angolkór, a Down-kór, az elégtelen pajzsmirigy-működés vagy a táplálkozási zavar egyik tünete, de előfordul, hogy nem tudjuk megállapítani a késés okát. Ilyenkor a tejfogak a szokásos előtörési időhöz képest legalább egy évvel később bújnak ki"


1évet írnak egyébként, hogy utána forduljunk szakorvoshoz.


Kisfiamnak ilyenkor már 8-9 foga volt.

2011. dec. 7. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
ne izgulj, fog nélkül nem marad :) majd kinő! Ismerek gyereket, akinek egyéves kora után nőttek ki, de akkor nagyon rövid idő alatt az összes.
2011. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bogyo110 ***** válasza:
10hónapos kislányom van és a fogasckáknak még a jele sincsen !Nekem azt monta a dokinéni hogy ráér majd kinő lehet hogy ugy be indul hogy egyhét alatt alul fölül is kibujnak majd!Szerintem ne aggodj más is van ezzel igy nem csak most régen is nálunk apának 16 hósan bujt ki az első fogacskája és a mai napig 36 éves gyönyörü fogai vannak ja és van egy tejfoga ami szemfog !Ez megmaradt neki és az is egésszéges!
2011. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem elkeserítésként, de készülj fel sokkal fájdalmasabb fogzásra... Családban volt szintén kislány, 1 évesen bújt elő az első foga, de most 18 hósan már 12 fogú. Egyszerre jött neki sok és nagyon szenvedett.
2011. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos fiamnak még csak most törte át éppenhogy az első fogacska az ínyét. De ezt kb. 1 hónap alatt.

Én is aggódtam, de a gyerekorvosunk megnyugtatott, hogy ő még a 35 éves pályafutása alatt nem látott olyan gyereket, akinek nem nőtt ki a tejfoga.

2011. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kilányomnak is 1 éves korában bújt ki az első. Neki is jött egyszerre több, de nem viselte meg, szerencsére.Nyugi, nem marad fog nélkül. :)
2011. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 11hósan jött ki az első.Akkor rögtön 4,most 19hósan van 12foga amit látunk..
2011. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!