Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak nem akar kinőni...

Kislányomnak nem akar kinőni egy foga sem?!

Figyelt kérdés
Amelyik babának későn jött ki a foga, az hány hónapos volt akkor?
2011. dec. 7. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj, tényleg ne izgulj, az én kislányom az egyéves szülinapi képeken totál fogatlan! 2 héttel múlt egyéves,amikor az első kettő fogacska szinte észrevétlenül előbújt. Most lassan 14 hónapos, és még mindig csak ez a kettő van, de ezek is megálltak a növésben, kis aprókák!
2011. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a lányom, most jön az alsó két foga. :) De egyik napról a másikra indult be neki. Ma 1 hete kezdett rosszabbul aludni, meg picit nyűgösködni. Most ott tart, hogy 1-2 nap, és kint lesz mindkét foga. :D

Pedig én is azt hittem, hogy sosem bújnak ki, pláne, hogy nem volt megduzzadva előtte.

2011. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én sem merek emiatt zsemlét meg ilyeneket adni, csak akkor, ha apa is itt van velem :)

túró rudit adunk, kekszet, zsemlebelsőt és folytatjuk majd kölesgolyóval, egyébbel, csak azokat még meg kell venni



nekem is későn jöttek ki a fogaim, már majdnem felvágták az ínyemet, ennek ellenére egyik általad idézett betegségben sem szenvedek/szenvedtem :)

2011. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!