Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a rácsos kiságy után...

Érdemes a rácsos kiságy után gyerekágyat vásárolni, vagy egyből nagy ágyba kerüljön a csöppség?

Figyelt kérdés
Igazából mostanában kellene váltanunk, lassan kinövi a rácsosat. Van egy nagy szuper matracunk 90x200-as, ágykeret kell csak hozzá. Vagy a kettő között érdemes költeni kisebb ágyra? Nem pénzkidobás?
2011. dec. 7. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is pont ugyanebben a helyzetben voltunk, még ágykeret is volt itthon, de valahogy mégsem éreztem jól magam a gondolattól, úgyhogy elmentünk juniorágyat nézni, és nagyon szépet találtunk az ikeában. Ilyet vettünk:


[link]


Le volt árazva, nagyon kedvező vétel volt.


Egyébként, ha hely van, és tudsz leesésgátlót szerelni az ágykeretre, na meg az ágykeret sem túl magas, akkor persze, miért ne lehetne egyből egy 90x200-as ágya a gyerkőcnek.

2011. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy nálunk ez az ágy van összetolva a mi ikeás nagyágyunkkal. Így most a leesésgátló nincs felszerelve. 13 hónapos korában vettük, most 15 hós múlt a lányunk. Teljesen jó ez az opció.
2011. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt,hogy először a rácsos ágy egyik oldalát szereltük le (nem csak pár rácsot). Ide tettünk leesésgátlót. Kb egy hónapig így használta. Amikor láttuk, hogy nem gurul le, ügyesen alszi rajta, vettünk egy nagy ágyat. Mi is ikeában ilyet:

[link]

vettünk hozzávaló alvókuckót a tetejére. Imádja.

elég sokáig kipárnáztuk az ágy elejét,ha mégis legurulna. De szerencsére nem esett le egyszer sem. (már 3 éves, de a mai napig odateszem a párnákat. :) )

2011. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi már a születése előtt megvettük a felnőtt ágyat is,azon szoptattam,vagy aludtam ha szükséges volt.1.5 évesen leesésgátlót tettünk rá,úgy,hogy a 200 cm-re vettünk 2 db 70cmerest azt a 2 végére tettük,így maradt középen egy kis járata.Soha nem volt gond vele,nem esett le,de nagyon sokszor ébred a mai napig úgy,hogy annak van kuporodba,így még sokáig fent marad biztos.Kb.20 cm magas.szerintem teljesen jó megoldás volt ez így,és amit írtál nem utolsó sorban tudtunk egy minőségi 90×200-as matracot venni rá.kisebb méretbe csak egyedileg lehetne csináltatni szerintem.
2011. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!