Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos länyommal most...

6 honapos länyommal most kezdtünk husit enni! Milyen gyakran adjak neki hust? Ti hänyszor adtok egy heten?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem minden ebédnél kapott egy kiskanálnyit,és ezt emeltem a megfelelő adagra.
2011. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
védőnőm szerint kb.2 naponta kell adni. eleinte 1-1 kockányit.
2011. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres, vagy szopis? A babák szervezetének a vas tartalma ilyenkorra már csökken, ezért nekünk a védőnő legalább minden másnapra javasolta. Most 8 hós a lányom, ő már minden nap kap.
2011. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
täpszeres!azt hiszem akkor en is minden mäsnap adok neki!köszi
2011. dec. 7. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hónapos a kislányom és pár hete kezdtem el adni neki a védőnő tanácsára. Azt mondta, hogy heti 3-4x adjak neki. én ezt úgy oldottam meg, hogy 2naponta kap husit. Csirkemellet főztem meg egy kis krumpli és sárgarépával és kiadagoltam egy zacskóba, amiből mindig egy adagnyit vágok le és turmixolom a főzelékébe.
2011. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!