Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy sír a rajzfilmen a baba?

Figyelt kérdés
19 hónaposom mindig keservesen elkezd pityeregni aztán hull a könnye ha egy bizonyos mese megy a tv-ben.El is kell kapcsolni.Nálatok volt ilyen?
2011. dec. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem, hogy mikor de volt, bár az én fiam nem mesére, hanem zenére kezdett sírni. A Snufi nyuszitól sírógörcsöt kapott.
2011. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:).Ez a mese is olyan, hogy csak zene megy nem beszélnek benne.
2011. dec. 7. 22:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint másoknál nem nagyon van ilyen....
2011. dec. 7. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Most múlik pontosan-tól és egy külföldi számtól (amiben tangóharmónika van - gőzöm sincs, mi a szám címe) fakad sírva. Ha meghallja a rádióban, már görbül is a szája. (20 hós)
2011. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos lányom akkor kezdett el pityeregni, amikor elénekeltem neki a "Mókuska, mókuska felmászott..." c. gyerekdalt. Először nézett rám nagy szemekkel, majd elkezdett sírni. Azért olyan rossz hangom nincs, hogy talán attól...:) Egyébként én kiskoromban utáltam a "Füles mackó" c. mesét, mert amikor meghallottam a zenéjét, olyan szomorúság fogott el, hogy sírni tudtam volna. Illetve volt még egy mese, amit anyukám mesélt, és azon is mindig sírtam. Már nem nagyon emlékszem rá, de talán volt benne valami Térdszéli Katica...:) Szóval az megvan, hogy honnan ilyen érzékeny a gyerek...:)
2011. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kétéves lányom a Hull a pelyhest vagy a Tavaszi szél vizet áraszt c. dalt meghallja, vagy csak én éneklem neki, egyből görbíti a száját.
2011. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunka a kiskarácsony nagykarácsony azon sir...:D :D
2011. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam a kacsatáncon sír.A hull a pelyhest szereti.Vagyis imádja.Van benne egy cica és az a mániája.Van,hogy 20x meghallgatjuk egymás után.
2011. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kicsinek Csicsi Guantanamera c. számától záporoznak a könnyei. Gondolatban én is sírok tőle :), de a nagy szereti, bár mióta erre rájöttünk, megkértem, hogy csak akkor hallgassa, ha a kicsi alszik. A nagylány a Debrecenbe kéne menni-t nem bírta.
2011. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónapos a fiam, és kapott mikulásra egy rénszarvast aminek meg kel nyomni a hasát és zenél, na amikor meglátta és meghallotta egyből görbült a szája :D
2011. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!