Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescos pellust ki használ?...

Tescos pellust ki használ? Tapasztaltatok olyat hogy kristályos a baba pisije, a bőrén ilyen kristályos kocsonyadarabok vannak mitől?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Jesszus, akkor a pelus belselyéből a kristály kikerült a baba bőrére! Az a nedvszívó vegyi anyag!

Szerintem - úgy mint minden más terméknél - felejtsd el a tescosat, nem ér annyit, hogy esetleg valami baja legyen a babának.

2009. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.melyik tescosat használod? én a lilát és nekünk semmi ilyesmi nem jött elő, sőt jobban bevált mint a liberó.
2009. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lila tescos az egyik legjobb pelenka.Nem biztos, hogy a pelusból jött ki a cucc.
2009. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedj szét egy teli pelenkát. A belsejében kocsonyás gömböket/hasábokat fogsz találni. Ez a nedvszívó anyag, ami az elején kis darabokban van és a nedvesség hatására duzzad meg. Ez szívja be és tartja bent a folyedékot. Megenni mérgező. Nem örülnék, ha kipotyogna a pelusból.
2009. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a lila tescosat használjuk, soha semmi ilyesmit nem tapasztaltunk, nekünk ez a legjobb, pedig majdnem az összeset kipróbáltuk.

Ha nem sérült a pelus, akkor nem származhat onnan, ha sérült, akkor valószínű. Ellenőrizd mielőtt felteszed, szerintem magától nem szakad el, pedig eléggé lestrapálja a gyerek.

2009. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Képzeld nekünk is kijön, amikor már kicsit több a pisi. De már kijött a Liberóból is! Azóta mióta nagyon mozog, mászik, lépked! Többször kell cserélni, szerintem nincs más megoldás.

2009. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampersből jött ki, szerintem is gyakrabban kell cserélni!
2009. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Lidl-ben vett pelusból jött ki,úgyhogy én maradtam a Liberónál.Azzal még nem fordult elő ilyen,pedig már hét hónapja használjuk.Szerintem nem túl jó,ha a baba fenekén landolnak a golyók,de esetleg kérdezd meg a védőnőtől vagy dokitól a biztonság kedvéért!
2009. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is lila tescost használtunk és azt fogok a bébinél is ha megszületik.A fehér tescossal vigyázni kell ,mi annak idején kipróbáltuk és a gyereknek kb 1 hónapig vörös volt a popsija(valami szennyeződés volt a pelenkán,gyárilag)szóval a lila tescos szupi.A kristályok pedig csak csordultig telt pelusból jönnek ki,kicsit gyakrabban kell cserélni és akkor nem fordul elő.
2009. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk a manocskának a tescos pelus nem.Kiütése lett töle,mint a pamsersztöl
2009. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!