Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha nem 3 henem csak...

Anita0802 kérdése:

Nagy baj ha nem 3 henem csak 4 óránként eszik a 3 hetes fiam, előbb lehetetlenség felébreszteni. Lesz ettől bármi baja? + 2 napja nincs széklete csak este de akkor borzasztó nagy adag ez baj?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MSzerintem rendben van a babád. Ha 4
2011. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
(bocs) óránként éhezik meg,ne ébreszd fel. 5 órát viszont napközben ne várj. A napi 1 kaki is okés.
2011. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi,miért nem szabad megvárni az 5 órát? csak kiváncsiság. csak vannak akik azt mondják ne ébresszem fel mert ugy is felébred ha éhes.
2011. dec. 7. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha gyarapszik rendesen, akkor nyugodtan hagyd aludni. Eljön majd az idő, amikor imádkozni fogsz, hogy aludjon már nappal 2-3 órát!! Hadd szokja meg, hogy alhat, amennyit csak akar :). Az én fiam annó csak a minimumot gyarapodta, vagy még annyit sem, de hiába ébresztettem fel enni, akkor sem gyarapodott jobban. Így hagytam aludni. Kelt ha éhes volt. Egészséges gyerkőc lett - szerencsére.


Jó pihenést, amíg alszik a babó!

2011. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert leeshet a vércukra. Bár ez inkább újszülötteknél van. Lehet,hogy túlparáztam anno a dolgot.
2011. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez a veszély nálam is meg van haza jövetel után 3 nappal majdnem megfulladt a büfitől azóta nem igen merem egyedül hagyni még 5 percre sem. tudom hogy nem lenne szabad ennyire parásnak lenni de sajna ez van.
2011. dec. 7. 23:55
 7/14 A kérdező kommentje:
az meg végkép kikészít hogy reggel is arra ébredtem hogy keresztben fekszik a kiságyban és a lábai be vannak akadva a 2 rács közé. valami ötlet elvándorlás ellen?pólya,hálózsák már kipróbálva de eddig semmi siker.
2011. dec. 7. 23:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Rácsvédő. Nem az elvándorlás ellen, hanem, hogy ne tudjon beszorulni. Hadd mocorogjon :)
2011. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is etesd igény szerint. Tudja ő, hogy mennyi ételre és mikor van szüksége.


Kivéve ha besárgult, akkor ugye mindenképpen fel kell kelteni, mert aluszékonyabbak.


Amúgy pedig nem kell túlaggódni ezt a dolgot. Lányom hat hónapos, és még mindig csak 140-160 ml tápszert eszik meg egyszerre, mégis normális a súlygyarapodása. Három hónaposan is hatszor evett egy nap, 90 milit max, és mégis havonta egy kilót hízott átlagosan. :)


A kaki is be fog állni rendesen, az sem baj, ha egy-két napig nem kakál. Ha 4-5 napja nincs széklete és látod hogy fáj a pocakja, akkor kell segíteni neki egy picit.


Bukás ellen fektesd az oldalára és támaszd ki őt teljes testhosszában pokróccal, hogy ne tudjon a hátára fordulni, de csak annyira, hogy hasra se forduljon. A rácsra pedig rácsvédő, vaterán nagyon szépeket lehet kapni, elfogadható áron. :)

2011. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket a kitámasztás megvan az 1.perctől de simán eltolja tőle magát. kezdek kifogyni az ötletekből
2011. dec. 8. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!