Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a cumi aljában pép állagú...

Ha a cumi aljában pép állagú tápszer marad, olyan 2 ujjnyi, akkor mit csináljak, hogy ne így legyen? Vagy jó így?

Figyelt kérdés

Most kezdem a tápszerezést. 240ml-eres vizzel.

Amikor megissza, marad a cumi alján sűrű állagű, mint a tejbegríz. Lehet ebből baj? Hogy kell jól csinálni? Milumiles. Köszönöm.


2011. dec. 8. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

felöntöd fele vizzel az üveget teszel bele tápszert jol összrázod, majd a maradék vizet ráöntöd összerázod

és akkor jo

2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tápszert beletettem a cumisüvegbe, felöntöttem kevés meleg vízzel, jól összeráztam, hogy feloldódjon a tápszer, majd hozzáöntöttem a maradék vizet. (Tehát úgy csináltam kb. mint az első válaszoló)

Az nem jó, ha az alján összeáll a a tápszer, mert valószínű fel sem oldódik akkor rendesen.

2011. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor maradt ilyen, amikor nem volt elég meleg a víz, amivel csináltam vagy utólag túl hidegre hűtöttem. Mi Babylove-ot használunk most, az jó, de a többivel sokszor ilyen volt, amit Te is írtál. :(
2011. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!