Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit gondoltok ez a...

Anyukák! Mit gondoltok ez a játék hány éves gyereknek való?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló játékot kaptunk, csak lovas és kb. 40 darabos. Az ABC betűi vannak rajta és annak segítségével lehet kirakni.


2011. dec. 9. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor mutat érdeklődést. Egy-másféltől 4-5ig.
2011. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 40 darabos, akkor jóval 3 év felett.
2011. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 év felett rendeltetésszerűen, de még akkor sem biztos, hogy tetszeni fog neki, attól függ, hogy szeret-e ilyennel bíbelődni. 3 év alatt rágcsálni fogja csak.
2011. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert lányom 17 hónapos és anyósoméktól kapott ilyet Mikulásra. Mondtam, hogy köszönjük szépen, de elteszem, majd jó lesz, ha már ovis lesz. Erre azt kaptam a fejemhez, hogy minden ajándékba hibát keresek. Már meg sem merek szólalni, pedig most névnapjára 104 méretű kötött pulóvert kapott, mondván milyen jó lesz benne, majd a hidegben szánkózni, de hogy melyik télen azt még én sem tudom, mert nem mertem bevallani, hogy hol áll ő még ehhez a mérethez.
2011. dec. 9. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a tiétek kb.4-5 évesen ha a betűket veszem alapul. Amúgy 2 éve körül már begyakorolható pár elem összeillesztése.
2011. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF Anyósom meg kisebb méretűeket vesz mindig :)
2011. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj anyós :)

Figyelj, örülj mindennek amit hoznak :) Tedd el, ha jönnek, vedd elő.

Anyósom is hol pici, hol nagy ruhákat hoz, már nem érdekel... a játékokról ne is beszéljünk. Egyszer hozott egy olyan csörgőt, hogy életveszélyes volt!!!! Tele pici golyókkal, de simán szét lehetett szedni. Meg a baba, amitől halálfélelme lett a lányomnak...

Én mindig mosolygok, kedves vagyok, nem akarom, hogy ilyen hülyeségen menjen a konfliktus.

Ajándék lónak ne nézd a fogát :)

2011. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Én kidobom, ha olyan, amit másnak sem szívesen adnék. Ami meg nem tetszik, azt nem teszem el, hogy majd jó lesz később, hanem elajándékozom. Védőnő vagy könyvtár mindig örül, de volt már amit itt GYIK-en ajándékoztam el. Azok viszont nem bóvlik, mert olyat amit az én gyerekemnek nem adnék, azt máséra sem sóznám rá.

2011. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!