Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyeli a 7 hetes kislányo...

Miért nyeli a 7 hetes kislányom a levegőt?

Figyelt kérdés
7,5 hetes kislányom már 1-2 hete észre vettem, hogy nyeli a levegőt mikor fent van. Nem sír nem éhes nem kell neki cumi semmi csak néz rám mosolyog és utána elkezdi kidugdosni a nyelvét vesz a száján egy nagy levegőt és nyel. Próbáltam már utána a vállamra emelni és büfizik akkorákat. Tehát nyel levegőt. És úgy tesz közben mint aki élvezi is. Van egy 8 éves öcsém, de nála nem tapasztaltunk ilyent. Már arra gondoltam hogy valószínű ezért puffad fel és ezért fáj a pocakja. Már ritkábban csinálja mint eddig de idegesít. Kap az orrán levegőt nem értem miért jó ez neki.
2011. dec. 9. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez csak egy rossz szokás, abba fogja hagyni, pont azért nem is kell túl nagy feneket keríteni neki. Az én babám meg a kis fejét ütögette egy időben, mindig rászóltam és annál inkább csinálta. A védőnő mondta, hogyha ilyenkor odafigyelünk rájuk, akkor úgy veszik, hogy ezzel azonnal fel tudják magukra hívni a figyelmet, egyből ölbe vesszük. Nem szóltam neki pár napig és tényleg abbahagyta.
2011. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. hogy rossz szokás de ha nem veszi észre, hogy figyelem mert úgy nézi a játékait akkor is csinálja és délutántól meg mindketten kínlódunk a hasfájással mert tele lesz levegővel :(
2011. dec. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!