Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabám, nem...

2 hónapos kisbabám, nem hajlando meglenni a kiságyba. Csak ugy alszik ha mellettem fekszik, és a cumi se hiányozhat, mert üvölt. Kilöki a szájábol folyamatosan és visszakell adjam neki éjjel, nappal. Mit tanácsoltok ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan rácsos kiságyat vettem, aminek az oldalát le lehet venni, azt toltuk hozzá a franciaágyhoz, így velem is van, ő is nyugodt, nekem se kell éjszaka 1000x felkelni, de mégis a férjemmel alszok
2011. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Mi magunkhoz vettük a nagy ágyba, így csak odafordulok a cicimmel és alszunk tovább.
2011. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vedd magadhoz, majd ráér egyedül aludni:)
2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit tanácsoltok ez ellen?"

Semmit. Nyugtasd meg, esetleg vedd magad mellé, de semmiképp ne hagyd sírni! Ő még nagyon picike, ez az igénye, és nem azért csinálja, mert téged akar idegesíteni! Majd kinövi. :)

2011. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet.azén kisfiam 2,5 hónapos.Én megvárom míg elalszik (miután evett már,a cumi a szájába)mikor hallom hogy alszik már várok kb 15 percet és becsempészem a helyére.ugy nyulok alá hogy visszintes marad,szoval szo szerint visszacsempészem.de nem akarom elszolni 3 este magától alszik el a kiságyába.remélem így is marad mert nem tudom mi lesz ha tizen x kg lesz,mert már most7kg és elég nehéz igy osonni vele hogy megne érezze.
2011. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!