Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabám nem hajland...

2 hónapos kisbabám nem hajlandó meglenni a cumi nélkül. Ha fennt van és nincs a szájába üvölt, és aludni is csak ugy alszik ha a szájába van. Akár milyen mélyen alszik és kiesik felébred. Mit tudok csinálni, hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 13:11
 1/2 anita0802 ***** válasza:
szerintem azon kívül hogy vissza adogatod neki nagyon semmit.én pont ezért nem akartam oda adni a babámnak,mert ugy voltam vele hogy ha nem tudja mi az nem hiányzik de utána valami borzalom leszoktatni őket.hála apának most mi is ezzel a problémával küzdünk igaz mi még csak 3 hetesek vagyunk. de már most látszik hogy kemény menet lesz
2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért kéri, mert megnyugtatja. Visszaadhatod neki, vagy találsz más módszert, ami segít megnyugtatni. Cici, ringatás, stb.

Az sem, jobb, ha azt szokja meg, hogy ringatod.

Egyébként nem nehéz tőlük elvenni, csak tényleg nem szabad visszaadni. (de ennek majd később jön el az ideje)

Egyébként az elsőnek én nem adtam eleinte, csak mikor már nem bírtam elringatni. Nem is kérte csak a nappali alváshoz. Viszont cserébe megszokta, hogy mindig el kellett ringatnom.

2011. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!