Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtátok, hogy rengeteg...

Ti tudtátok, hogy rengeteg építőjáték van, ami Duplo utánzat, vagyis kompatibilis a Duploval? És úgy látom h aukciós oldalakon sokan hirdetik duplonak a nem duplo építőelemeket?

Figyelt kérdés

Mi még nemrég kezdtük ezt a duplozást,és én azt hittem,hogy ez ilyen speciális építőjáték,tehát hogy csak a saját márkájával lehet összeépíteni..

Valakinek van esetleg tapasztalata az "utánzatok" minőségéről?



2011. dec. 10. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Unico plust vettem a fiamnak most karácsonyra. 150 db-ot vettem 60 db Dublo áráért. Nagyon jó minőségű, össze lehet építeni a dubloval, és ugyan úgy lehet bővíteni, mint a dublo-t. Tesómék 2 fiának van/volt, és szerintem igen strapabíró (2 év van a fiúk között, a nagyobb 2,5 évesen kapta, de a kicsi is játszott vele 3 évesen is).
2011. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Unico és az Abrick jó minőségű, szinte ugyanolyan mint a Dupló és kompatibilis is vele. Az áruk pedig jóval kedvezőbb. A többi utánzatot nem ajánlom.
2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!