Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves kisfiúnak konkrétan...

1,5-2 éves kisfiúnak konkrétan melyik Lego Duplo játék lenne jó, amit később lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
Most 19 hós és még nem nagyon érdekli az építőkockák, de talán amiben autó vagy figurák vannak az igen. Ez lenne az első Duploja.
2011. nov. 12. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi alapkészletet vettünk neki először, egy nagy dobozzal, igaz abban nem voltak figurák, de nem sokkal később volt valamelyik boltban hogy pontokért lehetett venni kisebb készleteket. Anyukámék vettek neki állatfarmosat, azt nagyon szereti.
2011. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alapkészlete van, csak nem Lego hanem Mega Bloks.
2011. nov. 12. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát nagyon sokféle van, és mindegyik jó. Én egy kisebb szettel kezdeném a helyedben, mondjuk az állatok a farmon és/vagy nagypapa malaccal. Ez azért jó, mert az állatok hátára tudja ültetni a figurát.

De van pl állatkertes szett is, ahhoz is van kisebb szett, pl gondozónő kistigrissel. Nekünk ez utóbbi is megvan, és imádja a lányom (14 hónapos). Mindegyikhez van egy-két (vagy több) lego duplo kocka is, szerintem a kezdeti építkezéshez ez is elég, mármint hogy elkezdje egymásra tenni őket. Alapkészletet (kockákkal) én később vennék.

Ez egy nagyon jó oldal, én itt szoktam nézelődni: 220lego.hu . Lego Duplo alatt meg tudod nézni, hogy mik vannak, és árban is elég jó ez a bolt.

2011. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tűzoltóság például, vagy az állatfarm, állatkert is jó választás lehet.
2011. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kettő együtt elegendő.

[link]

[link]

Ha nem a farm, inkább a vadállatok a kedvencek, akkor pedig ez: [link] és hozzá az előbbi autó.

2011. nov. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jók azok, amiben állatok vannak, állatkert és ilyesmi, meg nagyon jók a verdásak is. Nekem lányom tavaly kapott, ő 2 éves szülinapjára kapta, de 7 éves kisfiam is szívesen játszik még vele:-)
2011. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat. A kisállatok a farmon mellett döntöttünk. Állatosat szerettem volna, mert állatos játéka nincs nagyon. Csak autók, imádja őket, de nem lehet csak autókat venni. :)
2011. nov. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!