Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szippancs porszívóról m i a...

Szippancs porszívóról m i a véleményetek, elég drága játék, hogy csak úgy megvegyem, szeretik a gyerekek? Hány évesen használják?

Figyelt kérdés
A Tesco újságban most 12000Ft-ról 9000FT-ra van leárazva, de nekem még így is nagyon drága, mi a tapasztalatotok?
2011. dec. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm azt mondta vett a gyereknek egy gagyi rendes porszívót. Jobban is élvezi a gyerek és értelme is van. Mi kaptunk egy gyerekporszívót, de semmi értelme. Az igazi jobban érdekli.
2011. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 évey volt a fiam mikor kapta. Kb 2 hétig volt sláger de akkor mikor porszívoztam. Ergo a beszéd nem hatotta meg. A most 15 hós lányom kezébe adom mikor porszívózok. Két percig érdekli utána az igazi kell. Fiam már 3 éves akkor kell ha a huginál meglátja.

Ha a porszívó a lényeg inkább beszéd nélküli 2-3000 ft osat vegyél. Ha a szöveg akkor kortól függő de pl tanulo kutyus, hangos mesekönyv,e

2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta,de nem vettem meg nekik,mert nincs igazi porszívó külseje(ami nálunk itt a magyar háztartásokban van),és tudtam,hogy így a gyerekeimet nem érdekelné.A 2-3000 Ft-os porszívót nagyon nem ajánlom,ha veszel,csak jó minőségűt vegyél,az örök élet 3 nap,míg a gagyiknak széttörik a szívófeje,a cső,tönkremegy a motorja és zabálja az elemet.Nekünk Miele játékporszívónk van,a gyerek imádják!
2011. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!