Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert váltottunk Milumil...

ÉVI-Zéti kérdése:

Tápszert váltottunk Milumil AR optima nagyon habzik és csómosodik? Aki használja várom a segitségett Szakszerüen készitem

Figyelt kérdés
Elözö Milumil Comfortot használtuk nem volt semmi gond vele Ahogy a dobozon van az utasitás úgy készitem... köszi a segitség Milyen cumit használtok mert én a tejeset Idáig???
2011. dec. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Én átszoktam szűrni és rengeteg galuska van benne.
2011. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos ilyen, én nagyon utáltam. 1-es cumiból nem is jön, csak nagyon nehezen. Próbáld meg úgy, hogy 1 kanállal teszel a vízbe majd összerázod és ezt kanalanként. Így hátha nem lesz olyan csomós.
2011. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MAM üveghez 6+-os cumit vettem. Normálisan megcsináltam a tápszert [pl. 120 ml vízhez 4 kanál tápszer], összeráztam és egyből vittem is a lányomhoz. A végén már csak a hab maradt és nem volt éhes, mert nem jött ki mind.

A 6+-os cumival nagyon jól kitudta időben szívni az ételt, nem volt soha problémánk, csak a székletnél. Ugyanis olyan lett rá 1 héttel a széklete, mint egy normál felnőtt embernek. 2 órába telt, mire az orvos kiszedte belőle, ő pedig csak üvöltött és üvöltött.

2011. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és úgy készítsd el a tápszert, hogy utána azonnal kapja meg, mert hihetetlen gyorsan sűrűsödik be!

Én pl. a fürdetés után beraktam a kiságyba a lányom felöltözve. Azt a 2 percet sírva kibírta, semmi baja nem lett.

2011. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy kevés meleg vízbe (30-40 ml) teszem a tápszert, és villával összekeverem. Így feloldódik. Aztán hozzáöntöm a többi vizet, és csak lazán rázom össze. Egyébként én keverem (fele-fele) Mulumil HA Start Optimával.
2011. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 2-3-as cumikkal isszuk Dr Brown üveg (6 hónapos baba)
2011. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!