Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit vesztek a párotok...

Anyukák! Mit vesztek a párotoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kimondottan babás kérdés, csak arra gondoltam jó lenne valami babával kapcsolatos, vagy családos ajándék, de nincs ötletem. Tippet valaki?
2011. dec. 11. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én téli bakancsot :)

Kapott már a gyerek képével készült párnát, de csináltathatsz hógömböt, naptárat, vagy akár egy poharat/korsót amibe a képet gravírozzák bele.

2011. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csináltathatsz a baba képével készült naptárat,bögrét,egérpadot,nyakkendőt!vannak ilyen oldalak a neten ahol ezeket megrendelheted!

Én most Apának digitális kulcstratót vettem,melyre kb 100 képet lehet feltölteni Úgyhogy akkor is "vele lehetünk" mikor ő dolgozik!Ezen kívül darts táblát kap amit már nagyon régóta szeretne illetve könyvet!

2011. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pénztárcát kap,mert pont most szakadt szét a régi:(


Egyébként mi megbeszéltük,hogy nem veszük msot külön semmit( de én nem tudom megállni,hogy nem vegyek neki:):)),mert közösen veszünk egymásnak sarokülőgarnitúrát.

2011. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 2 babzsákfotelt fogok csináltatni
2011. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elektromos borotvát. Már tavaly is azt akartam venni neki, de mivel az utolsó pillanatra hagytam a vásárlást, így nem kaptam. Most viszont már 1 hete megvettem. :)
2011. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is pénztárcát, mert már 10 éve nyúzza a meglévőt, ami persze ronggyá van szakadva már és így minden nap elhagyja az aprót belőle :)

Meg egy cipőt is szeretnék neki venni, de azt inkább közösen.

2011. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnknek decemberben van a szülinapunk is. Nem veszünk ajándékot, hanem elmegyünk együtt Dumaszínházba Pestre meg vacsizunk is. Tőlünk 100km, így fél napos program:)! Kicsire mama vigyáz majd.
2011. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férjemnek még szülinapja is van 23-án, fogalmam sincs mit vegyek neki. Mindene megvan, nem kér semmit. Idén először valahogy nem akar összejönni az ajándék!? Eddig egy parfümöt vettem, de ez még az egyik alkalomra sem fedezi az ajándékot...
2011. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!