Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babám mindentől...

6,5 hónapos babám mindentől megijed és sír, ez normális?

Figyelt kérdés
Ma fújtam az orromat és úgy elkezdett sírni,de sokszor van ilyen mostanában,hogy összerezzen zajokra és van hogy sírva is fakad. Mitől van ez?

2011. dec. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
már nagyobb és okosabb, azért van.
2011. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez meddig fog tartani?
2011. dec. 11. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzá kell szoktatni a lehető legtöbb zajhoz, minél korábban. Ha új zaj jön, te is készülj rá, és először finoman fújd az orrod, rövidet turmixolj, stb. És rögtön vigasztald meg.

Én körbeporszívóztam őket, hajszárításnál, habverésnél, fűnyírásnál ott voltak már az elejétől. Persze mindig lesz új amitől megijed, majd megszokja, a lényeg hogy ne kerüld ezeket a helyzeteket,mert később csak nehezebb lesz hozzászoktatni.

2011. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy meddig tart? Nálunk max 2 hét egy-egyet megszokni, pl apa hapcija nagy mumus volt, de ennyi arra is elég volt a náthaszezonban. Olyan 10 hó körül már nem volt olyan zaj amitől sírva akadt volna, lehet már korábban is, de innen emlékszem mert akkor már sokat jártunk kint.
2011. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
állítólag minél nagyobb annál jobban felfogja a dolgokat,szerencsének mondhatom magam kisfiam 7,5 hónapos semmitől nem ijed meg,minden új hang tetszik neki,bár már pár napos korától szokik a zajokhoz
2011. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!