Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet max 5000-ért új...

Hol lehet max 5000-ért új tilitoli babakocsit venni? Kis egyszerű esernyőkocsi.

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

vatera,tesz vesz,jófogas,expressz


Auchan,Tesco


Babaexpo

2011. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ott találsz. De azt ne várd, hogy fél évnél többet kibír, ezek nagyon gagyik. Ha teheted, szánj rá picit többet, vagy inkább használtan vegyél valami jobb márkát, jobban jársz.
2011. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

www.babyoutlet.hu

3.790,- Simba játék babakocsi

Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, néhány napja vettük, nagyon nagy siker.

2011. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gagyi műanyagot vegyél, mert beleül a gyereked (100%) és szétesik (10000%). Mi két babakocsit használtunk el, a 3. klassz, de ez fisher price és fémből van. Az első kettő műanyag volt kb 1500 ft-ért, ahhoz drága volt, hogy egy hét alatt szétmenjen.
2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem játékot kerestem, hanem olyat amibe a kislányom ülne. Már egyéves, és eddig nem volt babakocsink (kendőztünk), de itthon szereti, ha tologatjuk egy kis taligában, ezért gondoltam, hogy kapna babakocsit. Hetente max 1-2 alkalommal használnánk.
2011. dec. 12. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!