Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a King Maxi...

Mit gondoltok a King Maxi Star sportbabakocsiról?

Figyelt kérdés
Előnyök-hátrányok?
2011. dec. 11. 20:59
 1/3 A kérdező kommentje:
2011. dec. 11. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az olyan babakocsit aminek a hátsó kerekei bolygósak mert annak semmi értelme. Nem véletlenül van az autókon is elől a forduló kerék és hátul a fix... Egyébként elég gagyinak tűnik a műanyag része. Vaterán ennyi pénzért jobbakat is kapsz...
2011. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi most vásároltunk és ajándékba kaptunk!!! egy King Maxi Star babakocsit. Még nem született meg a gyermekünk, de nekem kimondottan tetszik, hogy két irányból is tolható a babakocsi, és akár menet közben is megfordítható a menetirány. Az is nagyon tetszik benne, hogy lapra csukható, nem kell szétszerelni ahhoz, hogy eltegye az ember. Nagyon könnyen használható, és mind a 4 kereke fékezhető! És ilyet én még nem nagyon láttam. Az eladók is nagyon kedvesek voltak és mindent többször is megmutattak, és a csomagtartóba is belepróbálhattuk! Korrekt üzlet, Csak ajánlani tudom!
2012. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!