Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámmal be kell...

6 hetes babámmal be kell feküdni vizsgáltok miatt kórházba (Zalaegerszeg). Hogyan tudok vele ott lenni? Lehetünk egy szobában vagy csak szoptatni adják oda? Nekem fizetnem kell hogy ott alszom?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk előre hány nap, a háziorvos utalt be és mondta hogy számítsunk rá hogy benn tartanak. Többet ő sem tudott mondani. Fogalmam sincs hány napra pakoljak, mert mi nem Zalaegerszegen lakunk, nem tud a férjem berohangálni ha kell valami.
2011. dec. 12. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 hetes korban voltunk kórházban, igaz Pesten. De mi 24 órában együtt voltunk. A szobában volt két felnőttágy, és 2 rácsos ágy. Nekünk nem kellett fizetni, de hallottam olyan helyről is ahol 3000 huf egy éjszakára az anyaágy. Jobb ha felhívod a kórház gyerekosztályát és megkérdezed. Ha a férjed nem tud látogatni mindent vigyél ami szükséges lehet nem adnak semmit. Pelus, váltás ruhák, textilpelenka stb.
2011. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
együtt lehetek lehet vele is mész vizsgálatra én ano 3000.-/nap légzéskimaradás miatt be kelett mennünk egy egész napra a kórházba és elkísérhettem mindenhova ahol vizsgalat volt
2011. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én zalaegerszegi vagyok és volt szerencsém 3 napot eltölteni a gyerekosztályon a 9 hónapos fiammal, akit sérvvel műtöttek. Nálunk úgy volt, hogy a sebész megkérdezte, hogy akarok-e fizetős szobát, én mondtam, hogy persze, hogy akarok, hiszen ott szeretnék vele lenni, a fiam is szopott még akkor. Nekem a sebész lefoglalta a szobát, de például a barátnőm maga intézte ezeket a dolgokat, pedig az ő fiát is műtötték. Ez tavaly volt. Akkor 3.000,- forint körül volt egy kétágyas szoba, az egyágyas valamivel drágább. Ha nem kértem volna fizetős szobát, akkor is bent lehettem volna a fiammal, de akkor csak egy széken ücsöröghettem volna. Szerintem is jobb lenne, ha felhívnád a gyerekosztályt, ott mindent elmondanak, mert ha tényleg bent kell maradnotok, akkor jobb, ha előre felkészülsz. A gyerekosztályon amúgy mindenki nagyon rendes, az orvosok és az ápolónők is. Amúgy a baba veled lehet, itt már nem úgy van, mint az újszülött osztályon. Ha tudok még valamiben segíteni, írj nyugodtan.
2011. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

7 hetesen került koraszülött lányom kórházba. igaz nálunk kegyetlen viszonyok voltak. széken aludtam, természetes hogy bent maradok vele. volt külön vip szoba az 5ezer/éj volt. 11 hetesen ismét kórházba került a szomszéd városba, ott már eleve vip szobát kértünk az előző okok miatt.


milyen kivizsgálás lesz? doki nem mondta hogy mégis hény napot lesztek bent? hívd fel a kórház csecsemőosztályát, ott tudnak felvilágosítást adni, mi is azt tettük anno. (nyíregyháza)

2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fiamnak sajnos vesemedence tágulata van, azt vizsgálják ki hogy később kell-e műteni. A doki nem mondta hány nap, mert ha mégsem úgy alakul ne őt szidjam. Nem így mondta de ez jött le, amúgy rendes, alapos orvos. Megpróbáljuk felhívni a gyerekosztályt.
2011. dec. 12. 15:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de megkérdezhetem, hogy ezt a vesemedence-tágulatot hogy vettétek észre? Amikor terhes voltam, a fiamnak is volt, 38. héten elmúlt, de szülés után már nem nézték. Köszi!
2011. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
16.11-esnek: Nálunk 1 hónaposan minden babának csinálnak hasi- és koponya ultrahangot. Ott vették észre, de nekem is látta a nődoki terhesség alatt is már.
2011. dec. 12. 16:31
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves zalaegerszegi anyuka! (14,14-es)

Felhívtuk őket, sajnos a fizetős szoba foglalt, azt mondták van valami "Mamaház", azt nem tudod milyen? Gondolom sima szobák ahol nem lehet állandóan velünk a baba :(

2011. dec. 12. 17:05
 9/17 anonim ***** válasza:
A mamaház a kórház területén egy épület ahol tudsz aludni és akkor nem kell haza menned. De akkor nem kapsz reggeli ebéd vacsorát. Én szeptemberben voltam kislányommal az egyágyas szobában. 2500 ft naponta. Több ágyasban 2000 ft/nap
2011. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14.31-es vagyok.

akkor most nem értem. nem lehetsz ott a babával a csecsemőosztályon? mármint hogy foglalt a vip szoba? amikor a másik városba akarták befektetni a lányomat, láttam rosszabb helyzet mint itt nálunk. mondtam ha nincs vip szoba már megyünk haza...érdekes, egyből akadt egy üres szoba. de persze nem mindenki teheti meg. remélem ott tudsz lenni a picur mellett. én tuti nem hagynám ott.

2011. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!