Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam nyakan, arcan es...

A babam nyakan, arcan es felsotesten apro piros kiutesek lettek. Ahol mi elunk nagyon paras meleg van. Lehet attol? Tegnap delutan kezdodott. Vagy eppen jonnek a fogak. Attol talan?

Figyelt kérdés
6honapos es anyatejes,de eszik mar mast is..de semmi kulonoset nem kapott mit szokott..mondjuk en megettem egy parszem epret 2napja es tegnap egy par szelet epres sutit..lehet reakciot valtott ki..de pont itt olvastam ,hogy lehet enni..mit csinlajak?pudereztem semmi..nem valtottam mososzert sem tusfurdott..arra gondolok,hogy talan pont tegnap ota gyulladt a fogam es az ment a tejbe?alig akar szopni is
2009. máj. 16. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Azok,amiket említettél mind okozhatják a kis pötyiket.Lehet a melegtől a kiütése,esetleg ételtől amit te magad vagy a kicsid fogyasztottatok....

Én mindig annak a híve vagyok,hogy - ha látszólag fölöslegesen is- de megmutatom dokinak,nehogy baj legyen....Egy szakember ajánlhat valamilyen kenőcsöt,amitól elmúlik a picid pöttyöcskéje.

2009. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azok alapján, amit írtál, én elsősorban a melegre gyanakodnék. próbáld minél lazábban öltöztetni. ha a melegtől van, elvileg elmúlik. Viszont lehet attól is hogy epret ettél. ha fehér, érzékeny bőrű a babád, akkor előfordulhat, hogy elég volt az a pár szem, amit te megettél. azért dokinak mutasd meg hétfőn szerintem, ő jobban meg tudja állapítani, hogy ételallergia vagy melegkiütés, és a megfelelő krémet fel tudja írni nektek!
2009. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!