Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyöszörög álmában?

Miért nyöszörög álmában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. 5 hónapos lesz a lányunk 15-én és jön a foga már vagy 2 hónapja, ráadásul 4 egyszerre. Biztos, hogy ez is közre játszik, de idáig átaludta az éjszakát, most az új 'hobbyja' kb. 2-3 hete, hogy felkel. AMivel nincs is gond, mert visszarakja a fejét, tehát aludni akarna, csak valamiért nem tud.

Megnéztem már mindent (pelenka, itatás, etetés- tápszeres-, cumi), de semmi se hatott. FElemeltük az esti adagját 2 hete 240 ml-re, deaz is annyiban 'segített' neki, hogy hajnali 5-kor kelt az 1-2 helyett.


Mi történhet vele?! Enynire a foga lenne? Napközben semmi baja nincs. 1 órákat alszik evések között (napi5× eszik) és délelőtt alszik egy nagyott (4 óra) babakocsiban.

Tízóraira és uzsonnára pedig gyümölcsöt kap. mást nem fogad el.


2011. dec. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szia 3 dologra gndolok:

-fázik vagy melege van

- sokat alszik nappal igy nemfárad el , sztem a délelötti alvás ami 4 ora után délután már csak egyszer aludjon, mivel 5 honapos kell még a két alvás, ráérsz 1 évesen 1x altatni, de hogy napi 5x 1 orát alszik sztem sok.

- a harmadik gondolatom, probáld ki egyik este 2 ml Nurofent adni, ezt már lehet, 2-2,5 ml adni mielött leteszed aludni, lehet a foga, az enyém is ilyen volt, 5-6,5 honapig akkor bujt ki az elsö.

2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2011. dec. 13. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!