Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szeletelős játékot...

Melyik szeletelős játékot vennétek meg?

Figyelt kérdés
segítettek? zöldséges(negyedik kép), gyümölcsös(második kép) vagy a reggelizőst(első kép) ? a zöldségeset láttam élőben,jól néz ki. de a másik kettő sem rossz. el kellene ma este döntenem.
2011. dec. 12. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. dec. 12. 19:49
 2/7 A kérdező kommentje:

na, már gyagya vagyok :))


szóval a jó link:


[link]

2011. dec. 12. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik jól néz ki, de nekem valami miatta szeletelhető reggeli a legszimpibb:)
2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] - nekem ez tecc
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. a gyümis jön be a legjobban!
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is jók, én is vettem a fiamnk, de ezek jó áron is vannak. Regioba láttam 4 db gyümölcs volt 2500 ft. Ezek mindegyike megéri az árát, de nekem is a reggelis tetszik jobban:-)mert műanyag szeletelős gyümölcsöt is tudsz venni, mert én a helyi játékboltban vettem 680 ft-ért 5 db gyümölcsöt.nem fa, de a célnak megfelel:-)
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2:2 a reggeli kontra gyümi. sajna én nem járok játékbolt felé, tőlünk messze van. gulliver van csak nálunk.
2011. dec. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!