Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek kézzel kötött pulcsit...

Vennétek kézzel kötött pulcsit, sapit babátoknak, kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nem tudok képet linkelni, de nem ilyen "nagymamás" dolgokra kell gondolni, hanem vagány divatos darabokra, puha pamutfonalból.
2011. dec. 5. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Legalább egyedi:-) De tényleg csak akkor, ha nem nagymamás:-DD
2011. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vettem horgolt sapkát a meskán:) Cuki:)
2011. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én 9 hós fiam egy divatmanó :), vagány és szép ruhái vannak. Dédi (vagyis neki már üki!) kötött neki sálat, sapit, szerintem nagyon édes, jól áll neki.

Szóval igen.


De most egyébként megint divatba is jöttek a kötött dolgok, magamnak is kötött sapit vettem.

2011. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne vennék..Kaptunk is,két garnitúrát,hófehérek,kis kardigán+sapka hozzá+kis lábtyű,mikor újszülöttek voltak,egyiket anyukámtól,másikat jóakarónktól,saját kézi kötés.Gyönyörűek voltak,habosak,puhák,el is tettem őket,nem adtam el.Sőt,volt egy kiállítás kézműves termékekből,és elkérték tőlem h kiállítsák azokat is.
2011. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már vettem, bár már az baba nincs, de a következőnek jó lesz. 10 hetes kismama
2011. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!