Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Beba Ha Pro 2-től vagy a...

A Beba Ha Pro 2-től vagy a Beba Jó éjszakát tápszertől alszik jobban a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam fél éves múlt.Beba Sensitive Ha-t eszik 1 hónapos kora óta.Pár hete vacsorára a doki Ha pro2-t írt fel neki de még ettől is felébred.A férjemnek van parlagfű allergiája ezért javasolta továbbra is a Ha-s tápszert.Próbáljam meg este a Jó éjszakát-ot helyette vagy mi a véleményetek?
2011. dec. 13. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt próbáltuk,semmi különbség nem volt!
2011. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kisfiam is a Beba Pro 2-est kapja, igaz, neki nem kell HA-s. Milumil jó éjt tápit kapott estére, de egyszer nem kaptam és vettem Beba jó éjt! tápszert.Semmi különbséget nem tapasztaltam, állagra ugyan az, csak az adagoló kanál nagyobb. Hónapok óta először kelt fel hajnali négykor a fiam, mert éhes volt. Visszatértünk a Milumilhoz.
2011. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!