Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba 1 vagy MILUPA? Melyik a...

Beba 1 vagy MILUPA? Melyik a jobb? És mennyit eszik belőle egy öt és fél kilós 7 hetes baba körülbelül?

Figyelt kérdés
Sajnos árban nagy a különbség, de a minőséget nem tudom. Mindkettőt reklámozzák, így eldönteni nem lehet számomra.
2011. márc. 1. 08:42
 1/4 Bogyo110 ***** válasza:
szia mi 4 hetesek vagyunk milumil ha start optimát eszünk az én lányomnak olyan grcsei vannak tőle hogy csak infacolal tudom neki adni ugyhogy mi a héten a doktornőnél megprobáljuk lecserélni a nestlé beba sensitivre én már sok anyukátol halottam hogy a milumil grcst okotz peddig ha ami ugye hipo allergén de ezt is babája válogatja neknk nem jtt be
2011. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött a MILUPA HA.

kisfiam is 7hetes, 4,8kg és 120ml eszik, 3-4óránként

2011. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem sorban Milupát evett. Most próbáltam ki a Bebat, hát borzsasztó volt, nem ehhez vagoyk szokva. Egyrészt horribilis az ára még nekem is, fogalmam sincs, hogy ki tudja ezt kifizetni és miért tenne ilyet önként bárki is... másrészt meg számomra rejtély, hogyan kell kikeverni csomómentesre. Minden alkalom egy kinszenvedés volt, úgyhogy azonnal váltottunk vissza a Milupa HA-ra, ami olcsó is, kényelmes is és mindegyik gyerekem szerette is.
2011. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is Milupa HA-t vettünk, nem volt vele baj, szerette a lányom.
2011. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!