Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én fiam két kis csíkkal...

Az én fiam két kis csíkkal (az alsó ínyén) született. Akkor ez a foga helye? 8 hetes és már nyáladzik, rágja a kezét, buborékokat fúj, nyűgi.

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Áttörés előtt csíkocska látszik, világos-ahogy áttűnik a fog, esetleg sötétebb piros a szélénél a gyulladás-vérzés miatt. Ha kb ilyen lehet a foga.
2011. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen csíkocska, barázda az én fiamnak is van már hónapok óta, de foga még nincs :)
2011. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 hónaposan kezdett el mindent rágni, buborékot fújni, előfordult, hogy felsírt álmában, 4és fél hónaposan jött ki az első foga, ennek 1 hete, most jön a második.
2011. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem hitt nekem a kórházi védőnő? Megmutattam neki, de azt mondta, hogy az csak az ínye! Bár nem mondtam, hogy az a foga lesz, csak kérdeztem, hogy mi az??
2011. dec. 13. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak is ugyan ilyen volt par hetes koratol. Most 11 honapos es meg mindig ugyan olyan :) Fog meg sehol.. De neki is folyott a nyala allandoan, meg ragott.
2011. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!