Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 12-én lesz 4 hónapos....

A lányom 12-én lesz 4 hónapos. Ok nélkül sír, a szájába tömi a kezét és nyáladzik. Ha bedugom az ujjam a szájába, akkor rágja. Belenéztem a szájába és felül jobb oldalt láttam 2 fehér pontot. Lehet ez fogzás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, fogzás.
2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, nincs mit aggódnod, ez pár hónapig így lesz mig a kinem fejlôdnek a fogak.
2011. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
11%
Orvoshoz vidd el, nem normális ha ilyet csinál(akár csak a hugom , gyerek korában nem vett levegőt ha megsértődőt )
2011. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kedves utolsó,

És mit csinál vele az orvos... hátraköti a kezét gumipókkal??

minden baba a szájába veszi a kezét ujját, sôt még a lábát is.

2011. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi fiúnkat is megkínozta a fogzás. Remélem nem olyan rossz mint mikor a bölcsesség fogak előbújtak. MIndenesetre minden baba ezt csinálja, kb egy éves koráig, aztán jönnek a rágófogak.
2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából először az alsó 2 fog jön, utána a felső négy és ... az oldalsó fogak azért később jönnek. sokat sír és ha beteszed a kezed a szájába elkezdi rágni...szerintem ez inkább az éhség jele lehet.


2 gyerekes anyuka

2011. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a két felső foga jött ki először, ilyen is van!
2011. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!