Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok a mai híradóban a...

Láttátok a mai híradóban a kanyaró járványról szóló híreket?

Figyelt kérdés

Romániában állítólag kanyaró járvány tombol. Felhívták a keleti határ mentén élők figyelmét, hogy kicsi gyermekeikkel ne menjenek nagy bevásárló központokba!

Annyira megijesztett a dolog. Bár mi közép MO-on élünk, de hát akkor is nagyon szörnyen hangzik. Mi van azokkal a babákkal akik még nincsenek oltva? És velünk szüleikkel, mi sem kaptunk ilyen oltást?

Hogyan lehetne vigyázni rájuk?


2011. dec. 13. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de most kezdek betojni, 3 hónapos a fiam. Nem tudom, hogyan ne vigyem 15. hónapjáig emberek közé, hiszen mifelénk is sokan jönnek ide dolgozni Romániából. Remélem ez is csak olyan hír, aminek nagyobb a füstje, mint a lángja. Vagy pedig csírájában elfojtják a járványt, nyílván a szegény, rossz körülmények közt élőknél van. De ez azért hihetetlen a XXI. században...
2011. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. 6 hónapos a fiam, és én is eléggé be vagyok tojva, bár mi Bp-hez közel lakunk, de akkor is...
2011. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben vagyok és 17 hónapos a lányom,ugyan már megkapta az oltást,de mi van ha mégis...:(

Itt rengeteg a román,meg ukrán...vásárolni jönnek a Tescoba.

2011. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az. Első vagyok, és Bp-hez közel lakunk, de mint írtam, Romániából elég nagy a forgalom, bárhol lehetnek munkavállalók is, itt is sokan vannak.
2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A hír úgy szólt, hogy a határok mentén ne menjenek a bevásárlóközpontokba babákkal, kisgyermekekkel!!!!
2011. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

...és ez csak az ünnepek környékére vonatkozik.


(románia, ukrajna, Németország)

2011. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ok, de a határon nem vizsgálják, hogy ki kanyarós és ki nem az. És ha már itt van, bárhová mehet, akár betegen is.
2011. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20:19 vagyok.

Hír: vásárolni jönnek át most tömegével (mivel a Forint a béka segge alatt van).

A határ menti bevásárlóközpontokat veszik célba, az ünnepek közeledtével.

2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajna nem csak rossz körülmények között élőket érint, hiába 21. század, egyszerűen van(nak) olyan ország(ok), ahol ez nem kötelező oltás. Pl. Németországban sem.
2011. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9hótól be lehet adatni, azt mondták. A gyerekorvosok mit szólnak ehhez?
2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!