Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mennyi idősen tudja...

Átlagosan mennyi idősen tudja egy baba megmutatni a képes könyvben a szülő által megnevezett állatot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi sokat olvastunk a fimank, és kb 9 hónaposan már az alap állatokat megmutatta(kutya, macska, boci, ló), most 18 hónapos, és már ő olvassa fel nekem az állatokat, szinte az összeset:-)nevüket+hangjukat is. de nekünk rengeteg könyvünk van, mert azok a kedvencei.
2011. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kb.10 hónapos kora körül mutatott rá,amit kértem. Most 17 hónapos,és magától mondja az állatok nevét,és hogy melyik hogy csinál.De ezen kívül még rengeteg szót mond,persze nem mondatokban...
2011. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek a fia 7,5 hónaposan megmutatta a babát, labdát...stb. a könyvben (állítólag).

Nem is értem, hogy mutat rá. Rátenyerel?

2011. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na az én fiam akkor kivétel lehet, mert fogalmam sincs mikortól tudja megmutatni. Most 21hós, és talán 2-3hónapja h mutogatja. És nem azért, mert hamarabb nem ment volna neki, hanem mert amit kértünk, azt akkor tuti, h nem csinálta azért se. Aztán egyszercsak 180fokot fordult, és azóta mindent megtesz.
2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én lányom rátenyerel, igen. :)

Néha téveszt, mert a pulyka és a kacsa egymás mellett van, és mindkettő madár. :)

Amúgy ő is 9 hónapos most, csak a férjem aggódik, hogy ez nem normális ennyi idősen. De én nagyon sokat olvasok neki, együtt nézegetjük a könyveket, elmondom neki, mi van a képen. És imádja. Soha egyetlen könyvet nem rágott még meg, nem is próbálja széttépni. Leül, és nézegeti. :)

2011. dec. 14. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!