Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyire megvisel?

Normális hogy ennyire megvisel?

Figyelt kérdés

Nem ide tartozik a kérdésem,de én is anyuka vagyok,tudom ide sokan jártok.


Van egy 15 hónapos fiam.Mikor 2hónapos volt egy régi barátnőm (akivel megszakadt a kapcsolatunk,de nem haraggal)újra felvette velem a kapcsolatot.Szépen lassan,közel kerültünk egymáshoz.Hetente többször is találkoztunk.Olyanok voltunk mint két testvér.Imádta a fiam,sokszor elhalmozta ajándékokkal.Ha nekem dolgom volt szívesen vigyázott rá.A régi barátnőit sokszor leminősítette előttem,nem foglalkozott velük,kibeszélte,szidta őket.Aztán kismama lett.Én sok vizsgálatra elkísértem,még a szülésnél is vele voltam.Rengeteg kis ruhát adtam(el is) neki.Abba egyeztünk meg h ha nekünk lesz másik babánk akkor vissze veszem őket.Kb 2 hónapja nagyon megromlott a kapcsolatunk.Találkozni se tudtunk,mert sokat betegeskedett a fiam.Velem nem foglalkozik már,ellenben azokkal akiket nekem kibeszélt barátnőivel igen.Sőt szerzett újakat is magának,most mind annyian együtt babáznak,egy idősek a babák.Nagyon rosszul esik,sírtam is már emiatt.Hisz anno azt mondta h nagyon fontos vagyok neki stb.Azt tudni kell h nekem páromon kívül nincs senki segítségem.Rokonaimmal alig találkozok.Anyámról jobb nem beszélni.Apukámmal sokat találkozok,de csak pár percre.Testvéreimmel szintén.Párom 12 órázik minden nap,alig látjuk egymást.Nekem ezért is jelentett sokat a barátnőm,mert nem éreztem magam annyira egyedül.hiányzik nagyon :( lehet én vagyok a h*lye,de megvisel.Ma azzal szembesültem h azokat a ruhákat amiket én adtam neki annak adta oda akit anno nekem kibeszélt stb.Felforr az agyvízem olyan ideges vagyok,de fáj is :(

Segítsetek!Senkivel nem tudom ezt megbeszélni.


2011. dec. 14. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy szemétség a részéről, de ezt nem tudhattad előre, hogy így lesz.


Mitől romlott meg egyébként a kapcsolatotok? Ettől, hogy rád sem néz? Mi lehet az oka?


Sajnálom, hogy így jártál.

2011. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 wartburg353s ***** válasza:
Mindig nehéz az ilyesmi, szembesülni azzal, hogy aki fontos neked, nem érdemelte mag a bizalmadat. Nem akarom leszólni a barátnődet, de már az is sokat elárul a jelleméből, hogy mindig kibeszélte neked a régi barátnőit. Jó érzésű ember nem csinál ilyet, ha valakivel összeveszik, vagy eltávolodik tőle, akkor se. Lehet, hogy akkor úgy tűnt, hogy ez azt jelenti, bízik benned, de egyszerűen annyit jelent, hogy pletykás és gonoszkodó. Neked nincs lehetőséged mással barátkozni? Nem tudom, mi az oka, hogy megromlott a viszonyotok. Beszéltél vele erről?
2011. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én sem tudom,egyszerűen csak kezdett elhanyagolni
2011. dec. 14. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Tudom, hogy rosszul esik, nekem a legjobb barátnőm még arról sem értesített, hogy babát szült! Nagyon fáj! Tudom, gogy egy férj és egy gyermek nem helyettesíti a barátnőt, de most inkább tereld el a gondolataidat feléjük :-) nemsokára jobb lesz. Megkérdezhetem, hogy miért szakadt meg a kapcsolatotok?
2011. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon sajnállak:(( és átérzem...egyetértek azzal hogy az egy nagyon intő jel hogy azokat szidta neked...lehet hogy te csak vmi pótlék voltál neki amíg azokkal a másik barátnőivel épp rosszban volt:((

Nekem ez mindig intő jel mikor valakinek ez a szórakozás és ez a téma hogy a másikat lepocskondiázza előttem (közben meg végül kiderül hogy nincsenek is olyan rosszban).

Nekem is van most olyan anyuka ismerősöm akivel elég jóban vagyunk, gyakran találkozunk stb. de neki mindig kedvelt témája más kibeszélése.

Így én készítem is rá magam lelkileg hogy ne viseljen meg ha eltávolodunk egymástól mert biztos vagyok benne hogy akkor pedig én és a gyereknevelésem vagy akármi lesz a pletykatémája...

Sajnos vannak ilyen emberek.

Jó tanácsot nem tudok adni neked most, próbálj meg mással-másokkal barátkozni esetleg fórumozni veletek egy korú babák anyukáival, ha nem is tudtok olyan gyakran talizni akkor is jobb egy kicsit hogy tudsz valakikkel "beszélni" a babádról vagy úgy általában.

Most nagyon fáj neked, de az idő mindent megold (hogy kellően közhelyes legyek).

El fogod felejteni szép lassan.

Ha visszamész dolgozni (gondolom most otthon vagy?) akkor úgyis együtt leszel más emberekkel, nem lesz időd rajta "pörögni".

Magyon együttérzek, tényleg!!!

2011. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam még régebben (gyerekek előtt) egy barátnőmmel. Nagyon jó barátnők voltunk, sokat voltunk együtt. Másik barátnőit állandóan kibeszélte, szídta őket. Aztán egyik napról a másikra megszakadt a kapcsolatunk, barátságunk. Mai napig nem tudom, hogy mi történt. Ő a régi (kibeszélt) barátnőivel tartja a kapcsolatot, engem már régóta le sem sz@r. Sokáig hiányzott a barátsága, aztán haragudtam is rá, hogy ezt csinálta velem, de most már nem érdekel. Azóta lett családom, férjem, gyerekeim, már csak ők érdekelnek.
2011. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm, gyerekkori de már unom, hogy mindig én keresem ő meg sosem. Ez megy már jó ideje. Úgyhogy elhatároztam, hogy ha nem kellek neki akkor nekem sem kell ő. Szar, meg rossz érzés de majd kiheverem. Neked is ezt tanácsolom.
2011. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy sokan vagyunk pont igy. Én 3 éve "vesztettem" el igy a barátnőm. Igaz az ő férje az én férjemre megharagudott (nagyon jóban voltak ők is, összejártunk). De ő azt mondta hogy attól mi még jóban leszünk. Aztán egyre kevesebbet jött. Én voltam nála utoljára, hivtam hogy jöjjön hozzánk de nem jött többet. Az idén szembesültem azzal is, hogy még a fejét is elforditja ha meglát. Ő is a régi barátnőjével van újra, akit nem csipett mig velem volt. Született tavaly kisbabám, elment úgy mellettem, hogy "észre sem vett". Borzasztó rosszul esett. Nem értem hogy mi lett vele. Fáj még mindig. Nagyon szerettem őket, és tudom hogy még igy is vissza tudnám őket fogadni, pedig már ők bántanak engem ezzel a viselkedéssel. Sokat álmodok velük, hogy kibékülünk, de ez nem fog már megtörténni tudom.

Neked még nem telt el sok idő, próbálj vele beszélni, hogy hogy érzel. Ha nem történik változás akkor viszont hagyd a fenébe, keress mást. Sajnos igy jártunk.

2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!