Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első felső fog minden...

Az első felső fog minden Babát így megvisel?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete nem alszik rendesen,éjjel órákat felvan,két napja hőemelkedése van,de nem piros a torka,nem megy a hasa,szóval az is a fog!Olyan nyűgös,kb 2 hete,szinte semmit nem tudunk csinálni!De az éjszaka a legrosszabb!Annyira fáradt,és egyszerűen általában fél 3- fél 6-ig!Már úgy sajnálom!2* már fájdalomcsillapítót is adtam,de még mindig nem törte át!Nálatok meddig tartott?


Az alsóval nem szenvedett ennyit!egy ordítós éjszaka volt,de másnapra kint is volt a foga!Egy hét múlva a második,és azt meg szinte meg sem érezte!

Bocsi hogy hosszú lett!


2010. máj. 15. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

küzdünk mi is...9 hónapos.Nekünk a két alsó fog 5 hónaposan kibújt, észre se vettük. Tanácsadáson mondta a dokinő, h jééé, 2 kisfog áttört..én meg csak pislogtam...

MOst viszont mi is éjjelente kínlódunk, picit néha hőemelkedés is van, és iszonyat meg van duzzadva neki a két kis pukli az ínyén. Kenegetem dentinox kenőccsel, és dörzsizem neki az ujjammal. Akkor megnyugszik.

Remélem hamarosan kibújik neki is.

2010. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!