Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden gyereket ennyire...

Minden gyereket ennyire megvisel a fogzás? Hogy bírtátok anyukák?

Figyelt kérdés
6hós múlt a lányom, múlthéten vettem észre hogy jön az egyik alsó foga. Délelőttönként volt nyügös, nyafis, nem volt vészes. Tegnap meg ma végigüvöltötte a napot, már nagyon kivagyok. Adtam neki homeos bogyót, és most megyek majd le a gyógyszertárba valamit még venni neki, de már komolyan mondom hogy az örökös ordítástól nagyon kivagyok. Nagyon sajnálom szegénykémet, nem tudom hogy segíthetnék rajta.
2010. júl. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A kislányomnak az első fogakkal ugyanez volt, és azt hittem ezt már nem lehet bírni. De egy-két nap alatt kijöttek az első fogak, talán az egyik az egy hétig is jött, az volt a leghosszabb idő.

Viszont, most jön 4 rágófoga, többé kevésbé egyszerre (14 hós), és minidez már több mint egy hónapja tart.

Azt a hisztit el se tudod képzelni. Teljesen megváltozott az én kis tündérkém.

2010. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstársak!


Mi hónapok óta küzdünk egyszerűen nem jönnek ki a fogai, több is jön egyszerre, de nem és nem bújuk ki. Nekünk a homeós cuccok már nem használnak a panadol beby és a kupp már minden napos, őrjöng szegény a fájdalomtól, már cataflam cseppet is kaptunk, de azt nem szívesen adom neki. Hónapok óta nem alszunk, még nappal csak csak elvan, de az éjszakától már rettegünk a férjemmel:-( ha van valami jó tanács, azt én is szívesen fogadnám!

2010. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"örülök" h nem vagyok ezzel egyedül. nekünk az éjszakák jók, kop-kop-kop, végigalussza, egyszer kétszer max felébred teát kérni, de nem vészes.

most sikerült elaltanom, de 4 órát egyhuzamba üvöltött.

2010. júl. 6. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az utolsó 3 hét volt nagyon kemény, egész nap sírt szinte, pedig egy önálló nyugodt baba. Nekem az segített, hogy félresöpörtem a háztartást, és csak vele foglalkoztam.Szerencsére a párom megértette.
2010. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó hír (na jó, nem jó..) nekem, hogy nem vagyunk egyedül. Nálunk ez megy 6 hónapos korától. Most 12 hónapos. Megvan a 8 metsző és egy szemfog. Most jön még 2 szem- és 1 rágófog,(dokinak mutattuk). Most pár napja viszont nem sír a foga miatt, nem tudjuk, hogy miért nem??? A 6 hónap alatt sokat mondok, ha 2 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nem ordított vagy nyűgösködött fél délutánokat és estéket a foga miatt. Mi totálisan ki voltunk készülve, pedig éjszaka össz-vissz csak néhányszor kelt fel. Vagy 2 hónapja lendültünk át a holtponton, azóta jobban bírjuk. Sőt, el sem tudjuk képzelni, milyen, ha nem sír. Most is olyan furcsa így, hogy nem sírt ma sem.

Csodaszer meg nincs rá. Nálunk a homeo semmit nem használt, néha sajnos a dentinox sem. A Dologél néha jó. Panadolt 2x adtam neki éjszaka, amikor nem lehetett már sehogyan sem megnyugtatni. Amúgy meg nem adok, mivel ilyen erővel minden egyes nap adhatnék. Kivéve kb. 3 napja (???)

2010. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!