Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom elaltatni délben?...

Nem bírom elaltatni délben? Mikortól normális ha nem alszanak? 2 éves, de sehogy nem megy!

Figyelt kérdés

Még szopik, én terhes vagyok,nagyon jólbesne ha sikerülne egy kicsit aludnia!Egyáltalán nem hajlandó elaludni!Se cicin, se egyedül,se akkor ha mellette fekszem...Este sima,ahogy eddig fürcsi pisi cici alvás!

Kb 12-14 órát van ébren és 10-12 órát alszik éjjel!

De próbáltam azt is, hogy reggel keltem 6-kor akkor sem hajlandó elaludni...Akkor is csak este 6-7 körül!


Eddig minden simán ment,de most csak ez a napirend működik!Szerintem nagyon kicsi még ahhoz hogy ne aludjon délben!

Egyszeri alvásra is korán fél évesen áltt át!


2011. dec. 13. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hát valahogy eröltesd rá az alvást,szerintem is kicsi hozzá,még oviba ois szoknak aludni 3 évesen.én kisfiam is nemsoká 2 éves,nem akarom elkiabálni,egyenlöre még sikerül elaltatnom,deha nem akkor mindent bevetek,mert még aludjon csak.
2011. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna lehet hogy ő ilyen tipus,hogy nem, fog délben aludni.Igen még kellene,és elhiszem hogy fárasztó.Próbáld úgy alakítani hogy akkor pihenőidő legyen alvás helyett.Be szoktál sötétíteni mikor altatod?Kiságyban alszik még?Ha igen tedd bele,csinálj sötétet.Ha igy sem alszik akkor is tedd be,adj neki kedvenc játékot.Az enyém 2 éves,alszik délben,de ő választ a kisautókból.Azzal megy aludni,még kicsit hallom hogy brümmög,aztán csend.Biztos hogy fárasztó,mert kicsit ilyenkor délben felszabadul(na)Az ember.
2011. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém két éves korában már egyáltalán nem aludt nappal. Szerettem volna, de nem ment. Egyébként éjszaka sem aludt nagyon sokat, max 10 órát. Már három éves múlt.
2011. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
enyém sem aludt az első 2 évesen nappal. A most 10 hetes babám is max 2-3 órát alszik összesen rövidebb szakaszokban nappal éjjel viszont este 9től reggel 9 ig. Lehet hogy ilyen típus
2011. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

normális? ilyen azért nincs,m de még oviban is alszanak, olyan 5 éves korig szüksége van rá, hogy az információkat eltárolja, kitisztuljon a buksija és alvás közben okosdik még. próbálkozzatok, de ha nem is alszik egy órás csendes pihenőt tartsatok a sötét szobában.


írod, hogy nagyon fáradt vagy (amit el is hiszek), nem lehet, hogy az a gond, hogy emiatt nem elég tartalmas, fárasztó a délelőttötök? próbáld úgy szervezni a napot, hogy délelőtt vásároljatok, sétáljatok, merítsd le picit, délután meg játszatok otthon, lehet így sikerül pihennetek délben

2011. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az én lányommal is ugyan így vagyok, hogy egyszerűen nem megy ! Így reggel hagyom aludni, igaz így se alszik 7- fél 8-nál tovább és este időben, fél 7kor fürdés, tejci, alvás. Nem tudsz vele mit csinálni, ha fejre állsz sem fog menni az alvás.
2011. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem megy az alvás, néha előfordul, akkor irány a babakocsi, ott két perc alatt elalszanak. ( 2 évesek, ikrek)
2011. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok!:)


A fársztáshoz: Azért vagyok ilyen fáradt,mert a délelőttjeink ugyanolyanok mint a várandósság előtt!És a rendszer is maradt...Szóvalsemmi nme változott,hogy megzavarta volna!Mindig csinálunk valamit!3 délelőttgyerekprogram van (mazsimuzsi,játszóház anyacsoprot vagy pocaklakó!a) a maradék két délelőtt az általában ügyintézés,de oda is jön velem,csak a vizsgálatokra nem!


Szóvala fárasztás megvan...Szombatonként úszni hordjuk,még azután sem alszik...


Én is mindig mondom neki aludni indulás előtt,hogy hozzon alvós valamit...Mindig hoz egykét dolgot...Én is most ezt a csandespihit szorgalmazom legalább...A héten egyszer már bent maradt,elmagyaráztam neki,hogy szüksége van pihenésre,és ha felébredt szóljon és jövök érte!Fél órát az én ágyamban feküdt,aztán kilógott...Majd próbálkoztunk az övében is,ott 20 percet maradt!De ez lesz a megoldásszerintem...Mert le nem csaphatom...


A babakocsi nálunk nem megoldás,életében 1* aludt babakocsiban..:(Az utó jó lenne,na de nem fogokkocsikázni velemásfél órátminden délben,sőt egyszer sem...Met azért az luxus...

Vagy megoldjuk itthon,vagy marad a csendespihi...

Köszi mégegyszer


Legalább láttam,hogy nem vagyunk egyedül, már az is erőt ad...

2011. dec. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!