Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötődő nevelés hatásai,...

Kötődő nevelés hatásai, valamit elrontottam? Légyszíves olyanok írjanak akik szintén így nevelik, nevelték gyermeküket.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nemtudom mit rontottál el,kicsit irhatmál bövebben,hogy te mit értesz kötödő nevelés alatt?
2011. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ird le szerinted mit rontottál el
2011. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mit rontottál el?
2011. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mit értesz a kötődő nevelésen? Hogy nevelted eddig? Jó lenne ha leírnád, úgy jobban tudunk segíteni.
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Kötődő nevelés= együtt alvás, sírásra azonnal reagálás, igény szerinti szoptatás+állandó hordozás kendőben.
2011. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Az eredménye, hogy megtanulja, hogy bízhat benned és mindig számíthat rád! Ezt még az előzőhöz.
2011. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én így nevelem a babám, nem érzem, hogy elrontanék valamit. Nagyon boldog, husi, barátkozó és kiegyensúlyozott
2011. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Bocs véletlen hamarabb elindítottam a kérdést


19 hónapos a kisfiam, mai napig szopizik, ketdettől fogva igény szerint szoptattam, nem hagytuk sírni, hordoztam elől, később hátul is, ha úgy adódott otthon is. Nincs külön szobába, először kiságyba aludt, amióta a fogzása elkezdődött kb 4 hónapos kora óta nem aludja át az éjszakát, éjjel felkel még a mai napig is és szopizik, pár hónapja Velem alszik egy ágyba, hisz a felkelése miatt

így egyszerűbb,mint ki be rakni a kiságyba. Az apukája külön szobába alszik mert a munkája miatt muszáj pihennie, sokáig Ő is virrasztott de már nem bírta. ( de ettől függetlenül sokszor Ő is átjön éjszaka ha nagy sírás van)

Oyan szinten anyafüggő,hogy mostanában visítva sír ha mosogatok, vagy ha nem Vele foglalkozok , vagy ha mást csinálok vegyem fel persze ez nem lehetséges mindig. Még fürdeni sem tudok csak akkor ha Ő elaludt.Ez normális????

Nem tudom hol rontottuk el ( ha egyáltalán elrontottuk)Kérlek segítsetek!

2011. dec. 14. 13:26
 9/25 anonim ***** válasza:
Az én kislányom mindig órákig eljátszott egyedül és már attól féltem, hogy nem is szeret, vagy autista, aztán most olyan anyás lett, hogy sehol nem marad el 5 percre sem, mindig jön utánam és vele kell foglalkoznom egész nap, este 10-re jó ha befejezem a főzést. De legalább örülhetek, mert most engem akar, kellek neki, szóval szerintem nem rontottál el semmit, vannak ilyen változó időszakok, majd elmúlik!
2011. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

szerintem nem rontotad el, nyügösebb a keletinél te irtad fogzik ilyenkor ilyen (nekünk is ez volt van) Engem is követ mint egy kiskutya a konyhába, wc be fürödni általában együtt szoktunk.

együtt alszunk másik szobába hogy apuka pihenni tudjon (Nem szopizik sajnos) 3 hónapig állandóan hordtam kenguruba hasfájása miatt. Mára tud menni, vagy ott a babakocsi ritkán hordozom a fenekét.

2011. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!