Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem? Akkor már ehet...

Nem értem? Akkor már ehet nyers tojássárgáját?

Figyelt kérdés

A kislányom első szülinapja lesz 1 hónap múlva. Túrótortát akarok neki csinálni és amiket láttam receptet azokban mind azt írják,hogy keverjem ki a tojássárgákat cukorral.Csak én vagyok ezzel,hogy csodálkozom ezen????

Nem lesz baja a nyers tojástól?

Köszi a válaszokat.

11 hónapos kislány anyukája


2009. máj. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem tenném bele hiszen én sem eszem nyersen a tojást én tejföllel szoktam higitani a turot
2009. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2 éves kórt tudom.Nekem a lányommal kötelező is kivárni.Még nem alergiás semmire,de én hiszek a dokinak.(majonnéz,tartár,tejszin.
2009. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Főzve is később kellene, az allergia zűrök miatt. A tojás mostanában szereti beengedni magába a szalmonellát, ami a mi bélrendszerünkben szivesen megtelepszik és minden mást kiűz onnan. Azaz, hasmenés, láz és hasfájás a következmény. Persze nem mindegyik tojás bűnös, de jobb velük vigyázni.
2009. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se adnám neki nyersen, ilyen melegbe már magunknak sem csinálok nyers tojásos kaját. A túrót a tortához joghurttal, öszibefőttel és zselatinnal csináltam.
2009. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vitamin tortát csinálj, ami tele van gyümölcsökkel. Pudingot vagy joghurtot már ehet a pici, persze nem egy egész 20 szeletes tortát egészben, de pár falatkát betömhet.
2009. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszotokat.

Az anyósom mondta,hogy miért ne ehetne!Valamikor el kell neki kezdenie! :S:S:S

Én sem akartam neki adni de inkább megkérdeztem itt.

Akkor habtejszínt se tegyek neki bele?

2009. máj. 18. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
21:16- os vagyok, kicsi tejszínt tettem bele, meg azzal díszítettem. Annyitól amennyit egy ilyen csemete megeszik nem lesz semmi baja.
2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Unikornispata ***** válasza:
MI az,hogy valamikor el kell kezdenie?Mikor lett előírás,hogy az embernek nyers tojást kell fogyasztania?
2017. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!