Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy lehet...

Azt hallottam, hogy lehet adni a babáknak nyers tojássárgáját egy kis cukorral, nyolc hónap után. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Szalmonella bár ritkán van, de azt nem érdemes megkockáztatni.

Miért nem adsz neki más nassolni valót? Annyi minden létezik...

(Én még cukrot sem adok egy év alatt.)

2010. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

nyersen??? jézusom, dehogyis!

majd kb. 10 hónapos kora után főve...főzelékbe, de nem cukorral.

uramisten, ki mondta ezt a baromságot?!

én sem szoktam nyers tojássárgáját enni...

2010. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerset, hanem jó alaposan megfőzöttet. Semmiképpen ne adj neki nyers tojássárgáját. Ha rákeresel a hozzátáplálási táblázatokra a neten, mindenhol főttet írnak. Bőven ráérsz még a nyers ételekkel.
2010. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
minek kéne nyers tojás cukorral?!? nem is értem...mire jó az?!
2010. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Én ettem gyerekkoromban és nagyon finom...

Egyébként a hangszálakra van jótékony hatással, az énektanárunk mondta mindig, hogy azt kell enni, ha fáj a torkunk, vagy be vagyunk rekedve. Apósom csak kicsit feltöri a tojást, és már issza is ki az egészet. Ő meg természetgyógyász, gondolom nem hülyeségből csinálja.


De azért egy ilyen kicsi babának nem adnék.

2010. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megerősítettétek a véleményemet. Én is csak főve adtam a 11 hónapos lányomnak.
2010. máj. 27. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a cukros tojássrágáját, csak már nem ehetek a diabétesz miatt. De ha lenne gyermekem, akkor nem adnám neki ilyen pici korában. :)
2010. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!