Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lehet? Ahol apuka is...

Igaz lehet? Ahol apuka is besegít altatni/éjszakai kelésnél, ott hamar átalussza a baba az éjszakát?

Figyelt kérdés
A mai húzós éjjel után merült fel bennem a gondolat. Mi a véleményed? Példákat/ellenpéldàkat várok! 15hós nemalvó fiú anyukája
2011. dec. 15. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18 hónapos a lányom amikor apa itthon van(heti 3-4 nap,mindig Ő altat,és kel éjszaka is,még soha egyetlen éjszakát nem aludt át a lányom,tök mindegy ki altat/kel.7 hónapos kora óta nem szopizik.
2011. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apa aktívan segít ejszakazni ennek ellenére, ha engem akar addig ordít míg nincs nálam. Szopizik még, de nem mindig az kell neki. A tegnapi szörnyű éjszaka után elvittük homeos orvoshoz, ma éjjel aludt egy huzamban 6 órát. Majd meglátjuk. Minden esetre apai segítség nem váltotta be a reményeket.
2011. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos lesz jövő héten a lányom. Az első napról kezdve fel vannak osztva az éjszakák, fele apáé, fele az enyém.

Az éjjeli evésről olyan 6 hónaposan szokott le a lányom, de utána többször ébredt inni. Általában 2x.

Most mióta kibújt a foga (1 hete), azóta nem iszik éjjel. Max. néha nyüszög, ha lerúgja a takarót.

Szóval hiába segített a férjem, nem ment olyan pikk-pakk az éjszakai alvás.

2011. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos a fiam. Apuka elejétől kezdve besegített az éjszakákba, mivel az első 6 hétben borzalmasan hasfájós volt a pici. Nálunk ahogy elmúlt a hasfájás, elmúlt az éjszakázás is. Azóta este 8-9-től reggel 9-ig alszik.
2011. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk este apa etet-altat és végigalussza az éjszakát kb. 3 hónapos korától.:)

Ma is fél9-kor kelt.

2011. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Férjem az altatásban, fektetésben is sokat segít, de nem ezen múlt, egyszerűen kinőtte a sok sírást, éjszakai kelést. Kitartást!!

1,5 éves baba anyukája

2011. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nem hllottam ezt az összefüggést,de nállunk is apa teljesen kivette a részét mindenböl,2 hós kora óta végigszundizza az éjszakát,most lassan 11 hós!
2011. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is bevontam apát, kb2 hónapja nincs szopi éjjel (apa segítségével), egyre jobban alszik, most már 12-13órákat egyhuzamban, ritkán nyüszög/sír fel, hetente egyszer max, bár most épp nem fogzik.
2011. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz,első lányunknál férjem rengeteget segített éjszakánként is,mégis rossz alvó volt.Kisebbik lányunknál már nem tud besegíteni,mert a munkája nem engedi,ő mégis az elejétől fogva átaludja az éjszakát.
2011. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam az elejétől kezdve rossz alvó.Mind a ketten apával altattuk és keltünk hozzá.Elmúlt 1 éves amikor az első 5 órát egyben aludta.11 hónapig szopizott(éjszaka csak 1X).Azóta egyre jobb a helyzet(igaz ki is költöztünk a szobájából)már kb.2 hónapja végig alszik éjszaka,de azért vannak olyan éjszakáink amikor csak akkor alszik ha én is ott vagyok mellette.Földön,nem egy ágyban.15 hós fiú.
2011. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!