Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen folyadékot adtok 4-5...

Milyen folyadékot adtok 4-5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 5 hónapos, eddig nálunk inkább a babavíz vált be. Mikor teát főztem neki, azt hitte azzal kell jóllakni, de a vízből pont annyit iszik meg, amennyire szüksége van. Eddig csak tápit kapott, nemrég kezdtem a kóstoltatást. Maradhatok a víznél, vagy próbáljak neki valamilyen teát is adni néha, a vízzel felváltva? Ha teát, akkor milyet főzhetek neki? Nálunk a mecsek nem vált be. Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. dec. 15. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak a vizet és a gyümilét issza meg. Szerintem a legjobb a víz, mint innivaló. :)
2011. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod, egy éves koráig csak vizet adj neki. Nem kell tea. Sőt!
2011. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hós, de még mindig csak anyatejet iszik, de ha mást is elfogadna akkor vizet adnék.
2011. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom és tápszeres a kezdetektől.Csak vizet adok neki, a teát nem szereti(egyszer kipróbáltam, azóta sem).Azért jobb a víz, mert ha (lehet olyan lesz, de persze ezt nem szabad "hagyni" :D) cumisüveggel fog idősebb korában elaludni a szájába a víz nem rontja a fogait.Anyu (másik generáció) sem pártolja a teát, mivel hiába "babatea" állandóan az megy be a gyomorba-igyunk mi is pl.:8 hónapon keresztül majdnem minden étkezéshez teát...semmit nem fog veszíteni ha nem szereti vagy nem adsz neki teát.
2011. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nem variálok akkor, maradunk a víznél. :)
2011. dec. 15. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig elég volt csak az anyatej.
2011. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
adhatsz neki vizet, pl csipkebogyó teát, az most ugyis jol jön, tele van c vitaminnal, alma levet is adhatsz neki (te csináld neki). nálunk nem issza meg a vizet, pofákat vághozzá meg szorítja a száját, igy teát kap néha alma levet ha megyünk vhová
2011. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milupa csecsemőtea C-vitaminnal.

Nálunk is csak a víz ment, de amióta mást is eszik, nem kell neki a sima víz. Inni pedig muszáj, ha eszünk...

2011. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csecsemőteát iszik, mert mást nem fogad el .. próbálkoztunk mi mindennel. Ez van, nem mindegyik gyerek olyan 'faxa', hogy csak a vizet szeresse. :]]]
2011. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!