Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép első kóstoltatásánál...

Tejpép első kóstoltatásánál mennyit adtatok a babátoknak? és utána mennyi / milyen folyadékot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
pár kanállal és aztán pár korty vizet kispohárból. Nem is isznak mást vizet és pohárból. Én nem vagyok híve sem a cumisüvegnek sem a teának, gyümölcslének, szörpnek. Mi vizet iszunk.
2010. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! én is szeretném vízre szoktatni, soha nem is kapott még se gyümölcslét se teát. Bár nem szereti a vizet, mindig fintorog, de remélem megszokja. És ha ízlik neki a tejpép, akkor adhatok neki többet is, mint pár kanál? ez HA pép, elvileg nem lehet baja tőle. És amúgy csak tápszeres, tehát ilyesmi ízhez van szokva.
2010. nov. 17. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz többet is neki ha izlik.Én pl a tejpépet sosem kóstoltattam,elsőre olyan 80ml-t evett meg,most már kb 140-et.
2010. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2010. nov. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!