Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is érdekel minden téma a...

Mást is érdekel minden téma a babákról, szülésről amióta terhes volt, vagy már van babája? És azóta is érzékeny?

Figyelt kérdés
1,5 éves lesz a babám karácsonykor de még mindig érdekelnek ezek a témák. És minden gyereket aki árva és szegény szivem szerint örökbefogadnák, megmentenék. Ha valamit látok a tévében, újságban, neten, mindjárt bőgök, úgy sajnálom őket. Ti is érzékenyek vagytok erre a témára?
2011. dec. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok! Minden kisbabát örökbefogadnék, nagyon érzékeny vagyok, ha bántanak egy gyermeket, elkönnyezem magam, ha olyan műsort látok, az utcán nézem a gyerekeket.


néha rossz, néha jó érzés, de többször rossz, mert szét aggódom magam


egyébként 10 hónapos a lánykám

2011. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, és 3 hónappal hamarabb született, életmentő császárral. Én azóta sem tudok kismamára nézni anélkül, hogy ne facsarodjon össze a szívem, a terhességről, szoptatásról pedig hallani sem birok. Elfordulok, amikor az Elevitet reklámozzák pl. a tévében.:( Magam sem értem ezt. Remélem, egyszer "meggyógyul" a szívem, és újra normális leszek...:(
2011. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem, csak én vagyok túlérzékeny ...

Bennem olyan régi emlékek törnek fel, amiket már el is felejtettem, pl. a kórházi gyakorlatokról, hogy XY gyereken milyen szörnyű beavatkozást végeztek :-((

Pont a napokban volt egy ilyen, és azóta azon jár az agyam, hogy miért nem szeretgettem meg jobban azt a kisfiút, akinek végignéztem a nyelőcső - tágitását :-((((

Ki vagyok akadva.

Vagy ha meglátom/hallom a Cerny - mentőautót, ahogy száguld, attól is sirógörcsöt kapok ...

8,5 hónapos a Kisfiam.

2011. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

LÁtom akkor nem vagyok egyedül.

Olyan borzasztó látni ha egy kis gyerek, baba szenved. A tévében is olyanokat mutogatnak, hogy az szivfacsaró. Rettenetes csak belegondolni, hogy hány kisgyerek nélkülözik ebben a kegyetlen világban. Hogy az olyanokon miért nem segit az állam. A gazdag képviselőknek bezzeg nem szakad meg a szivük az olyanok láttán.

Bárcsak nyernék egyszer nagyon sokat...

Csak irok róla és már a sirás kerülget.

2011. dec. 15. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal empatikusabb lettem, és sokkal fogékonyabb a gyerekekkel kapcsolatos témákra.

A beteg gyerekek miatt én is képes vagyok bőgni, és majd megszakad olyankor a szívem.

A terhesség, szülés, babagondozás mind-mind fontosabb téma lett számomra mióta van gyerekem.

2011. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!