Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen filteres teát lehet...

Bogyo110 kérdése:

Milyen filteres teát lehet már adni 10 hónapossnak?

Figyelt kérdés
az is érdekelne hogy kell e izesiteni meg hogy mivel?Mert ugye jól becukrozni nem akarom mézet meg még nem lehet!Köhög amugy és a dokinéni azt monta hogy meleg folyadékkal itassam !amugy általában vizet iszik!
2011. dec. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Csipkebogyót szoktam neki venni és van a Pickwicknek gyerek teája, azt is adhatod, de egyébként bármilyen gyümölcs alapú teát adhatsz neki. Van Naturlandosba, Pickwickbe és sok más márkába gyümölcs tea.
2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2011. dec. 16. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én csipkebogyó teát szoktam adni Neki hibiszkusszal. A Pickwick-nek és a Lipton-nak az íze kifejezetten finom. Kb. 1 liter felforralt vízbe 2 evőkanál cukrot és 2 evőkanál kifacsart citromot rakok. Cukor nélkül is lehet adni esetleg kevesebb citrommal. Van aki ellenzi a cukor adását ilyen kis korban. Szerintem pedig kis mennyiségben nem árt. Feltéve, ha nem fordult elő a családban fiatalkori cukorbetegség. Akkor egy kicsit óvatosabb lennék én is.


Üdv: egy lassan 4 gyermekes édesanya

2011. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 10 hótól adtam teát, bármilyen tiszta gyümölcstea jó. én a Milfordot, Pickwick csipkebogyót preferálom. ekkor még én sem ízesítettem neki. 1 év után már kap bele mézet, citromot, ha náthás.
2011. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!