Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cebion multivitamint ad a...

Aki cebion multivitamint ad a babajanak, elofordulhat benne uledekesedes?

Figyelt kérdés
olyasmi,mint az almaecetben szokott lenni,csak kissebb darabkak?nehany napja bontottam fel es nem emlekszem,hogy lett volna benne ilyesmi...attetszo sargara emlekszem,regebben amikor adtam neki..
2011. dec. 16. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig össze kell rázni mielőtt adod neki nem? Én úgy emlékszem. Vagy akkor is ilyen üledékes marad?
2011. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, áttetsző sárga. De mindíg fel kell rázni, mielőtt adagolod.
2011. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felraztam,kiontottem az adagoloba,kozelrol neztem,hogy pontosan merjem az adagot,akkor lattam,hogy kis barnas "trutyi"uszkal benne,kiontottem,kimostam a mercet,ujra ontottem,megint benne volt.nem emlekszem,hogy maskor is lett volna benne,de lehet,hogy csak nem figyeltem?2013-ig jo,es 3 napja bontottam az uveget...:( ti odaadnatok igy a babanak?gondolkodas nelkul vennek egy masikat,de nem Magyarorszagon elunk es csak marciusban megyunk haza...
2011. dec. 16. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is azt adunk a kisfiúnknak és éppen valamelyik nap jártunk így. Látom van valami az alján. Újratöltöttem, az is olyan volt. Néztem a lejárati időt, az eltárolást, de minden rendben volt. Úgyhogy felráztam jól és már nem volt olyan. Előtte nálunk sem volt probléma vele.
2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,ugyanigy tortent nalunk is,jobban fel kell razni,koszi nektek!
2011. dec. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!